Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jár a gyerköcöd valamilyen...

Jár a gyerköcöd valamilyen tanfolyamra? Mire? (nyelv, tánc, stb. ) Mennyi idős a gyerköc?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A nagyobbik 5 éves lesz,angolra(3 éves kora óta),úszni(4 hónapos korától babaúszásra,majd 3 éves korától rendes úszásoktatásra).A kicsi 6 hónapos,babaúszásra visszük szintén 4 hónapos kora óta.
2013. ápr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8 éves, akrobatikus rock&rollra jár, nagyon szereti, én annyira nem, heti 2x jár. Meg most el akar kezdeni még kosárlabdázni is. Lány.
2013. ápr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zabmester ***** válasza:
5 éves fiam van, egyelőre nem jár semmire (bár már évek óta mindig szóba kerül), de most már szeretném beíratni angolra, ha találok olyat, ami időben nekünk megfelelő. Meg valami sport is jó lenne, főleg focira gondoltam, csak ezek meg tőlünk nagyon messze vannak, busszal elég sok idő elmenne az utazásra, de ha lenne közelebb is, akkor arra már járna.
2013. ápr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

4,5 éves, egy éve jár néptáncra, heti 2x1 óra az oviban délután, így nem kell külön hozni-vinni. Mivel tehetségesnek látja az oktató, felajánlotta, hogy ingyen járhatna a kisiskolás-csoportjába, de azt egy másik településen tartja és nem tudom megoldani a gyerek elhordását. Ha minden igaz, angol is indul majd ősszel itt az oviban heti 2 délelőtti foglalkozás, arra be fogom íratni. Illetve ősszel indul rsg és akrobatikus rnr is itt a városban, mindkettő jónevű és megbízható oktatóval, szerintem elviszem hogy kipróbálja ezeket és ha valamelyik jobban tetszik majd neki, mint a néptánc, akkor arra átnyergelhet.

A fiam 3 éves, ősszel ebbe az oviba kerül, az angolra őt is beíratom majd, és ha indul a meghirdetett karate, akkor arra is, ha az nem akkor marad a foci (ha lesz kedve hozzá, mert egyenlőre még nem különösebben focipárti)...


Úszni el szoktunk járni heti 1-2x, de csak ahogy bejön a melegebb idő, tehát késő tavasz-kora nyártól őszig, nyáron meg kb kétnaponta

2013. ápr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

4 éves kislányom balettozni szeretne, kipróbáljuk. Meg jó lenne még nyelvet tanulni, de abban bizonytalan vagyok hogy nem-e ér majd rá suliban, de lehet hogy most kezdeni sem árt.

2013. ápr. 3. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!