Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon hülyének néznének az...

Nagyon hülyének néznének az óvónők, hogyha felajánlanám, hogy kisebb csoportokat (10-18 gyermeket) délutánonként angolra vagy németre tanítanám, és nem kérek érte pénzt? Vagy csak nagyon keveset?

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 08:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon rendes tőled. Nem hinném, hogy hülyének néznének, de gondolom előbb a szülőket kell megkérdezni erről, mert sajnos lehet olyan is, akinek nem tetszene. Ha megnyugtat, én nagyon örülnék neki, mint szülő, minél előbb kell elkezdeni, annál jobb. Isten áldjon!
2013. jan. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
A normális óvónők örülnének ennek a felajánlásnak!
2013. jan. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a vezetőtől kérdezheted meg. Biztos lenne rá igény, csak attól függ, hogy az óvoda mennyire rugalmas. Egy próbát megér, érdemes rákérdezni. Szerintem a szülők is fizetnének érte egy minimális összeget, bár biztos lesz olyan is, aki nem tudna fizetni, de szeretne, ha a gyereke nyelvet tanulna. Szóval fel kell mérni az igényeket, ebben pedig az óvónők tudnak segíteni.
2013. jan. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is imába foglalnák a neved,és nem csak a szülők,óvónők,de az óvoda vezetője is.Ez olyan,mintha pl.matracokat vennél a gyerekeknek,vagy új játékokat.Bárcsak több ilyen ember lenne,mint TE!
2013. jan. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
:) de úgy is belemennének, hogy nem vagyok tanár? mert igazából szerintem egy óvodásnak nem ragozásokat stbket kell megtanulni..nem is köti le. én arra gondoltam hogy így színek számok gyerekdalok alap szavak játékos formában, ami leköti a gyerekeket, és hasznos is.. 17 éves vagyok németet 11 éve, angolt 3 éve tanulok,és a húgom óvodájában ajánlanám fel..úgy gondoltam hogy max 200 ft havonta vagy félévente(a szükséges eszközök beszerzése, ha nincs elég az oviban vagy ilyesmi) vagy ingyen igazából mert úgy is nagyon szívesen csinálom
2013. jan. 26. 09:01
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem igy megy, hogy te felajánlod, ok meg ujjongva elfogadják. Először is minden óvodai/iskolai tanfolyam hoz kell a fenntartó engedélye, másrészt szakvegzettseg nelkul nem taníthat az, harmadrészt ha nem vagy pedagógus, vagy nincs kisgyermek nevelői végzettséged, nem is lehetsz kisgyermekekkel.
2013. jan. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen meg alapból felejtős az egész.
2013. jan. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
persze nyilván gondoltam ,hogy ehhez több kell ezért kérdeztem :) csak az a baj a mai világgal hogy a tanárok akiknek papírja van róla, rengeteget kér, amit a szülők 65 %-a nem tud megfizetni, iskolában meg már nem nagyon van ilyen hogy játékosan (akár szaladgálva) tanulnak a gyerekek (legalábbis nálunk nem ez volt) a húgom már elég szépen tud, mondjuk őt babakora óta tanítgatom, ezért gondoltam rá..
2013. jan. 26. 09:19
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Maga az otlet ,gesztus jo. Ilyen formaban nem kivitelezheto, de biztos va szulo aki pl. bizositana helyet sajat lakasan, osszejonne 4-5gyerek, es sajat lakason mehetne is az angol. Persze tudniuk kell a szuloknek, hogy nincs vegzettseged, de szivesen foglalkozol a gyerkocokkel.ovonok talan segitenek olyan szulovel osszehozni, aki benne

lenne.

2013. jan. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%
Azért ez nem igaz,hogy minél előbb annál jobb,óvodáskorban előbb a saját anyanyelvüket tanulják meg utána jöhet az idegen nyelv.Kedves gesztus amúgy de ez nem ilyen egyszerű,vállalj be inkább 2.-3.os kisgyereket magánba olcsón a környékről.
2013. jan. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!