Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismertek olyan modellügynökség...

Ismertek olyan modellügynökséget, amelyik gyerekekkel foglalkozik, megbízható és nem kér sokat? Van jó tippetek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 3. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Miért akarod tönkre tenni modellkedéssel a gyereked életét?Akik ezzel foglalkoznak, mind gerinctelen emberek.
2013. ápr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem ismerek ilyeneket, mert ellenkezik az elveimmel.
2013. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

Na,jó sok hasznos választ kaptál! :))

Bár én se tudok gyerek modellügynökséget, de legalább megértelek!

Nincs abban semmi rossz, ha az ember nem viszi túlzásba. Nem kell a gyerekből majmot csinálni, de néhány aranyos fotó, egy-két fellépés még hasznos is lehet a gyerek önbizalmának.

2013. ápr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló! Köszönöm a megértésedet. :) Én is csak pont erre gondoltam. Szerintem, ha esetleg felkerülnének, például a C&A kisfiú méretek feletti plakátra mosolygósan (vagy ehhez hasonlóra) az még bennük sem okozna nagy törést. Én meg úgy gondolom, hogy ha már ilyen különlegesek és aranyosak (ez az én véleményem is természetesen, de alapvetően mások véleményére alapozok jelen esetben), akkor miért ne próbáljuk ki?!

Köszönöm a hasonló gondolkodásmódot! :)

2013. ápr. 15. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Divattervező vagyok, ebből kifolyólag másként gondolok a divatra mint az emberek többsége. Sokan tényleg csak a magamutogatást, pénzt kidobást látják benne, pedig ennél sokkal komolyabb a "feladata". Nagyon fontos, hogy az embernek milyen a megjelenése, kisugárzása, harmonikus-e vagy sem, gátlásos vagy magabiztos....és még sorolhatnám. Egyáltalán nem kell az aktuális divatot követni mindenkinek, de a stílust tanulni kell, és nem árt már gyerekkorban oda figyelni erre. Ráadásul pici pénzből is lehet jól kinézni.

Szóval, ha az ember ill. gyerek ilyen közegben mozog (normál keretek között!!!) akkor az igen is, hasznos lehet.

Sok sikert!

2013. ápr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!