Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Melyik modellügynökséget...

Melyik modellügynökséget gondoljátok megbízhatónak, melyiktől kéne tartózkodnom?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez a kérdés sokszor elhangzott már itt, de én ezt a dolgot komolyan gondolom, nem az a fontos hogy mindenképp szerződésem legyen. Olyan ügynökséget keresek, akik foglalkoznának velem, és érdemesnek találnak arra hogy képviseljenek. Nem szeretném azok sorát gyarapítani, akiknek szerződésük van egy no-name ügynökséggel, kapnak egy béna portfóliót, de munkát nem. Köszönöm szépen előre is a válaszokat!

2013. febr. 8. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Megbízható: Valentine,Royal,Icon,Visage,Attractive
2013. febr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. febr. 9. 16:29
 3/4 anonim válasza:

A kizárólagos ügynökségek közül is vannak jók, pl. Valentine Models.


[link]


Ezen az oldalon találhatsz jó sok ügynökséget, sok még regisztrációs díjat sem kér (és nem kizárólagos!), szóval ha nem akarsz szerződést kötni, regisztrálj olyanokhoz.


Portfoliót nem muszáj ügynökségnél csináltatni, lehet fotósnál is. Ahol arra köteleznek, hogy készíttess még egy portfoliót, oda nem kell regisztrálni.

2013. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem meg itt nézz szét:

[link]

ez egy nemzetközi szervezet ami védi a modelleket és ahol az ügynökségek a világ minden tájáról kapcsolatban állnak egymással. a facebookon vannak képek az ügynökségvezetőkről is. :)

2013. márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!