Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tudnám leszoktatni 5...

Hogyan tudnám leszoktatni 5 éves kislányomat az éjszakai ujjszopásról?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

SZia!


Én nem vagoyk egy szakértő :D 17 éves lány vagyok, és szégyen, nem szégyen, kb. 13 éves koromig szoptam az ujjam. Próbáltak mindent. Keserű körömlakkot, kesztyűt, de nem érdekelt. Aztán mikor idősebb lettem, és sulival mentünk kirándulni, rájöttem mennyire ciki, és abbahagytam :) Szóval ha nem sikerül, ne aggódj :D

2013. ápr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én már 30 éves vagyok, én is kb 12 ées koromig szoptam az ujjam. nálunk sem jött be semmi trükk. csak felfogtam ésszel, hogy nem jó.

És persze csak titokban csináltam, nem nagyon tudtál a szüleim :D

2013. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, én is kb. 10-12 éves koromig szoptam az ujjam alváskor :)

32 éves vagyok és a fogaim tökéletesek voltak mindig is.

A kisebbik fiam 3,5 éves és kb. 2 hónapos korától szopja az ujját, de sokszor nappal is, ez zavar benne. Mármint az éjszakai nem érdekel annyira, talán mert jó emlékeim vannak róla :)

Csak 1 ötlet, hátha bejön: mi lenne, ha választhatna magának egy alvós társat, mármint vmi plüsst, ami csak akkor lehetne nála, ha nem szopja az ujját, talán ez motiválná annyira, hogy leszokjon róla.

De mint mondtam, szerintem az éjszakai cumi nem olyan tragédia :)

2013. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En rágtam a kormeimet. Csak akkor hagytam abba, amikor rájottem, hogy suliban mindenkinek szép korme van, nekem meg csúnya.
2013. ápr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!