Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miket vigyen magával egy...

Miket vigyen magával egy második osztályos kisgyerek 2 napos osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

2 bugyi, 2 póló, vékony és vastag felső, kabát, nadrág, bélelt nadrág, 2-3 zokni, váltócipő, papucs.

Fürdőlepedő, fogkefe, fogkrém, tusfürdő, köntös, papírzsebkendő, iratai.

2013. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fürdőnadrág,hátha olyan helyre mennek,ahol kell,esőkabát,költő pénz.

Ha erdőbe kullancsriasztó,esetleg fájdalomcsillapitó.

Amúgy én elég korainak tartom,hogy másodikas gyerekeket 2 napra visznek el.

Nagy fiam most 5-es,és idén mennek először több napos kirándulásra.

2013. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, én is korainak tartom. Mi több, el nem engedném ennyi idősen 2 napra.

Amúgy mire irányul a kérdés? Az öltözetét nyilván tudod, mi kell neki 2 napra.

2013. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fontosabb dolgokra gondoltam, pl tisztálkodási holmikra.
2013. ápr. 4. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális.

Fogkefe,fogkrém,tusfürdő, egy papucs a szobába-házban való mászkáláshoz, egy zuhanyzáshoz. Egy nagy törülköző és egy kicsi kézmosáshoz. Emellett szerintem vegyél egy kis csomag nedves törlőkendőt, amit magával vihet. Jól jön ha sáros lesz a keze vagy valami.

(Ha a gyerek szeretne menni akkor nem korai,én hatévesen mentem először táborba, egy hét volt az ország másik felében. A gyerekek fele velünk egyidős volt és nem volt semmi komoly probléma.

Viszont volt olyan lány aki negyedikben vég sírta a 3 napos erdei iskolát. Szóval emberfüggő, a szülőnek kell eldöntenie, ha tudja,hogy nem bírja ki a gyerek akkor ne engedje, nem jó az senkinek.)

2013. ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!