Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyobb gyereknek puhatalpú...

Nagyobb gyereknek puhatalpú bőr cipőt?

Figyelt kérdés

3 éves kislányomnak még nem alakult ki a lábboltozata és a gyerekorvos azt javasolta sokat mezitlábozzon nyáron. De ismerem a lányom, még a strandon is nehéz rávenni, hogy a fűben mezitláb sétáljon nemhogy kavicsos terepen vagy a kertben. Puhatalpú cipőt javasoltak. Nézegettem 3500Ft az ő mérete, rendes bőr, de nem tudom megéri-e megvenni. A 6 éves fiam is lúdtalpas, az ő méretében is van 4500Ft. Nem tudom beruházzak-e.

Természetesen ortopédiára megyünk ill. a nagyobbal járunk is.A kicsinek supinált cipői vannak.

Vett valaki a gyermekének ilyen cipőt?



2013. ápr. 5. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Én kerestem hozzá szabásmintát az interneten és 28. évesen is ebben vagyok itthon, én nagyon szeretem.


Én az ő varrásait szoktam csodálni, és olcsóbb is mint írod.

[link]

2013. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm, szerintem az ő cipőit találtam meg, csak aukciós oldalakon drágábban!
2013. ápr. 5. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:

De ha egy kicsit tudsz varrni te is megvarrhatod, ha másnak nem egy próbadarabnak.

[link]

2013. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, sajnos egyáltalán nem tudok varrni. És te csak bent használod, mert az érdekelne, hogy kint bírja a talprész a strapát és hogy nem csúszik le a lábról?
2013. ápr. 5. 21:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak bent használom. A lábról nem csúszik le mert van benne egy gumi amit meg lehet húzni, ha laza mint a szabadidő nadrágokon.
2013. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!