Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » ROLLER! 110c-es gyereknek...

ROLLER! 110c-es gyereknek milyen kormánymagasság való? Aztán mire kell még figyelni? Hasznos 3-4 éves gyereknek? Vagy a görkori volna hasznosabb?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Görkorcsolya még nem neki való!!! Az majd 5-6 évesen!

A rollert próbálja ki a gyerek! 3 kerekű legyen!

Amit a Kínaiban kapni teljesen jó!!!

2013. ápr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,


szerintem a háromkerekűt kellene venni, de érdemes arra figyelni, hogy a váza ALUMINIMUM legyen (ne műanyag, mert hamar elhasználódik, eltörik), ha első roller lesz, akkor széles legyen a "fellépő" része, ahol azt a lábát tartja, amivel nem hajtja magát.

(elég jópofák a mesefigurásak- Thomas, Verda, Peppa stb.)- azoknak szélesebb a fellépő része, mint a simáknak.


Szerintem a kormánymagassága mindegyiknek állítható, inkább azt nézd még meg, hogy hány kg-os súlyig van, mert van olyan, ami csak 15 kg-ig jó (az már lehet, hogy egy 2,5 éves kisgyereknek sem jó). Érdemes olyat venni, ami 20 vagy inkább 30 kg-ig használható.


Remélem, tudtam segíteni:

2013. ápr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. 20 kg-os a leányzó. Eszembe sem jutott kinaiban megnézni. Az aldiban láttam tavaly és az tetszett. De most körül fogok nézni... 2 éves kora előtt már kérte a görkorit és a rollert. Egyszer megjegyeztem, hogy "akkor kap görkorit, amikor szobatiszta lesz"(valahogy nagyon távolinak tünt az akkor nekem), azóta is emlegeti... Megkapja, mert megígértem, de szerintem is korai még. Azért vennék neki rollert, mert hamarosan lesz a 3. szülinapja és igazából már nagyobb gyerekek két kereküjén is ügyesen ment még a nyáron.
2013. ápr. 3. 12:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Valahol azt olvastam, hogy 2 kerekűvel jobban lehet hasítani. 3 kerék esetén a hátsó kerekek kilógnak, útban vannak... középen kell lenniük. Szerintem.
2013. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!