Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen végzettsége van annak,...

Milyen végzettsége van annak, aki TSMT vizsgálatot végez gyerekeknél ill. összeállítja a feladatsorokat számukra?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem gyógypedagógus, vagy gyógytornász
2013. ápr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De ez feltétel?

Szóval biztos lehetek benne, hogy ha elmegyek ilyen vizsgálatra akkor az illető megfelelő végzettséggel rendelkezik nem pedig csak egy gyorstalpalón tanult valamit?

2013. ápr. 8. 14:28
 3/8 anonim ***** válasza:
biztos,ilyen tanfolyam nincsen
2013. ápr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én gyógytornász vagyok és nem a mi kompetenciánk! Én is járok a gyerekkel és nagyon utánajártam... Kizárólag gyógypedagógushoz menjetek, én is a BHRG Alapítványt ajánlom!
2013. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy nem, nem lehetsz biztos benne, mert rengetek hamis ember van ebben a szakmában (is).
2013. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bizonyára kell hozzá valami egészségügyi alapképzettség. A védőnőm elvégezte a tanfolyamot, nem tudom mennyi ideig tartott. De először javasolt valami régi rókát, aki kb. 20 e ft-ért írta volna fel, és kiakadtam rajta. Mondta, hogyha nem zavar, hogy nincs több éves tapasztalata, akkor felírja ő a gyakorlatsort. Nekem elég profinak tűnt ő is, már sokat fejlődött tőle a gyerek. Pedig elég szerény, és egy fillért sem fogadott el érte.
2013. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Bhrg-hez mentünk.
2013. jún. 8. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!