Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más gyerkőce is rohangál ha...

Más gyerkőce is rohangál ha beteg?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak tegnap egész nap ingadozott a hője, éjjel már láza is lett. Elvittem dokihoz, torokgyulladása van. De nem látszik rajta, ugyan úgy viselkedik mint egészségesen. Bár ő nagyon ritkán lázasodik be. Max.38,5-ig megy fel neki.
2013. ápr. 8. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányaim is ilyenek, maximum akkor fekszenek el, ha magas lázuk van. Szerencsére ilyen nem sokszor fordult elő.
2013. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, és én azt mondom addig igazán jó, amíg egy gyerek így veszi fel a betegségeket!

Lányom egyszer volt annyira beteg, hogy 4 napig nem kelt fel az ágyból. Na ez volt a durva.

Úgyhogy én örülök, ha egy gyerek betegen is futkorászik! Mert akkor könnyen átvészeli, és legalább nem azt látod rajta, hogy szenved szegény.


Kolléganőm amúgy nemrég mesélte, hogy a fia, a majdnem 39 fokos lázával felmászott a radiátorra és ott nevetgélt. Ő is csak nézett, hogy milyen energia van benne, még így betegen is. Gyerekek, mindenre képesek jó és rossz értelemben is. :)

2013. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenek az én lanyaim is :)
2013. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen. Éppen itthon vagyok vele, mert asztmatikusan hörög, nagyon köhög, fáj mindkét füle és ömlik a takony az orrából. Mindezek ellenére itt futkározik. Eddig ketten építettünk, de most elküldött, hogy szaladgálhasson és szerepjátékozzon egyet.
2013. ápr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kislányomat /3,5 éves/ még 40 fokos lázzal is úgy kell levadászni a lakásban. De a fiam már 38 fokkal elfekszik. Lányomnál jobban örülnék hogy ha feküdne is kicsit.

Csodálom őt,mert én már hőemelkedéssel kidőlök a sorból.

2013. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!