Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek pont a farsangra lett...

Akinek pont a farsangra lett beteg a gyerkőce, hogy viselte hogy lemaradt a jelmezbálról?

Figyelt kérdés

Ma volt a jelmezbál, kiscsoportos fiam pont beteg lett. Már a hét elején mondtam neki, hogy nem fog tudni elmenni rá, nem is nyafogott miatta, de azért néha emlegeti, hogy ha majd meggyógyul, akkor majd ő azért elmegy a jelmezbálra :)

Igazából sosem volt még farsangon, szerintem nem is tudja nagyon elképzelni milyen az, tehát nem éli meg nagy veszteségként hogy most nem mehetett. Nálatok ez hogy alakult?


2013. febr. 8. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha meggyógyulj hívjátok meg a barátait és tartsatok egy kis farsangot otthon, üdítővel és rácsival biztos őrölni fog annak is
2013. febr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Siman vinnem legkozelebb az oviba jelmezben.
2013. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Óvónő vagyok, nálunk is sokan lebetegedtek a mai farsangra. Mi megmondtuk a szülőknek, hogy ha megint jönnek oviba, egész nyugodtan vegyék fel a jelmezüket, hiszen hetek óta csak erről beszéltek, hogy ki minek/kinek fog öltözni, hagy mutassa meg magát a többieknek :)
2013. febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedd reggelre,mindkét gyermekem majdnem 40 fokos lázzal ébredt. Aznap let volt az ovis farsang. Lányom rendesen sírt,betegen akart menni. Mindennap emlegetik. Sajnos nálunk nem annyira rugalmasak az ovisnénik, h legközelebb amikor mennek beöltözhessenek...Nagyon megszerették volna mutatni a jelmezüket.
2013. febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Pedig annyira mindegy, hogy kisnadrág van rajta, vagy pókember jelmez.... :\
2013. febr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!