Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti elengednétek középsős...

Ti elengednétek középsős gyereketeket budapestről egerbe kirándulni az ovicsoporttal?

Figyelt kérdés
mi rengeteg helyen jártunk vele,de a mamák pl csak városon belül vihetik. a csoport busszal menne, 2 óvónő+2dadus
2013. ápr. 9. 12:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Mi elengedtük többször is, fehérvárről Budapestre, állatkertbe, cirkuszba, csakúgysétálni.
2013. ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
persze, minket is engedtek anno a szüleink
2013. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nálunk az óvodások csak megyén belül járnak kirándulni, tehát max. 50-60 km, az sem reggeltől estig tart.

Jó, hogy nálunk nem jut ilyen eszükbe:)

4 éves a kisfiam.

Nem szívesen engedném el...

2013. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
lehet túlaggódom de nagyon féltem a gyerekeimet.. de azt sem akarom h kimaradjon..ha lehetne mennék velük.. nem tudom mi legyen férjem nem akar beleszólni(?!) anyám szerint menjen,anyósom szerint ne..
2013. ápr. 9. 13:09
 5/15 A kérdező kommentje:
hát engem nem vittek az tuti. emlékszem,h először 2 napra suliban mentünk,3.ban. nekem is a távolsággal van bajom..ki tudja milyen a sofőr stb. ő is elég kicsi még,kis hebrencs mint a többiek. ráadásul eddig semmilyen programra nem mentek,kiscsoportban egyáltalán és most sem,max sétálni,vagy játszótérre,de mind gyalogh volt és kerületben-kb 10 percre. nem is értem h ez h jutott most eszükbe.. anyukám szerint viszont ideje hadd menjen stb.. én meg idegbeteg vagyok már most
2013. ápr. 9. 13:12
 6/15 anonim ***** válasza:
Nálunk az ovisok pénteken mennek kirándulni Pestre (tőlünk 140 km) A középsőből, és nagycsoportból minden gyereket elengednek, a kiscsoportból kb a 2/3-t. Ovónők dadusok mennek, szülők nem. A lányom nagycsoportos, minden évben kétszer volt az ovival kirándulni, soha semmi gond nem volt.
2013. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Budapest Eger, kb. 100 km busszal.

Vègig autó pálya, autó út van!

Az ovónőknek mindig jobban szót fogadnak a gyerekek, mint a szülőknek!

Azért egy középsőtől gyerek elég értelmes már!!!

2013. ápr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Persze, ha biztonságos busszal mennek, amiben be lehet őket kötni.
2013. ápr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nézd, biztos végig fogod izgulni a napot, de én úgy gondolom, hogy menjen, ha egyébként neki lenne kedve, a négy fal közé nem zárhatod. Nálunk is végigizgulták anyáink a kirándulásokat, táborokat, de elengedtek. Nem tudom te mehettél-e anno. Én elengedném, persze én is végigizgulnám a napot. :) 5 éves kislány anyukája.
2013. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én csak akkor ha mehetnék vele. Önállóan a csoporttal csak iskola alsó tagozatában 3-4 . engedném , ha már rutinos ,kisebb kirándulásokkal.
2013. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!