Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elengednetek? Kulfoldon elo...

Elengednetek? Kulfoldon elo szulok!

Figyelt kérdés

Amerikaban-Colorado allamban elunk. Alig koltoztunk ide a lanykam Januartol jar ebbe a iskolaba.Nagyon kedvesek az anyukak es nagyon boldog vagyok, a kozepso gyerekem ovis 4 eves es vele is nagyon befogadok.A szomszedok is nagyon kedvesek.A lanykamat elhivtak egy ottalvos szuletesnapi buliba el szeretne menni de latom rajta,hogy feszeng is.Nincs messze kb 15 perc kocsival.Szerintem attol fel ha elmegy akkor haza akar majd jonni ejszaka,ha nem megy akkor meg nem lesznek vele joban a lanyok. Amerikaban ez olyan "meno"? Magyarorszagon mi ilyen 14-15 evesen nagy muri ez az ottalvas. Beszeltunk rola es elegge felkapta a vizet? Szerintetek? Bocsi,ha ertelmetlen csak kozben rohangaltam,keszul a reggeli. :)

30/N



2013. márc. 18. 13:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja a lanykam 11 eves.
2013. márc. 18. 14:01
 2/11 A kérdező kommentje:
Beszeltunk rola es elegge felkapta a vizet. :S
2013. márc. 18. 14:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Én elengedném. Max ha nem érzi jól magát (amit azért nem nagyon hiszek), akkor még mindig el tudsz menni érte, írtad, hogy nincs messze.
2013. márc. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak nekem is volt ilyen(az elso ottalvasomnal,15 evesen),hogy anya ertem jott este es nagyon kellemetlen volt utanna sokaig nem is aludtam senkinel.
2013. márc. 18. 14:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Én inkább 10-12 évesen aludtam barátnőknél, aztá, gimiben már nem igazán. Én elengedném, hadd ismerkedjen.
2013. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi Mo-n is simán ennyi idösen már egymásnál aludtunk. Kb 8 éves korunktól biztosan.


Mi No-ban élünk, de ha jó barátnök akkor igen elengedném. Ha nem akar nem kell mennie.

2013. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hat.. Januar ota ismerik egymast.A kislanyok is voltak mar nalunk es Greti is volt naluk.
2013. márc. 18. 14:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy történne, hogy érte kell menned, mondd neki, hogy mondja azt, hogy rosszul van. Inkább füllentsen kicsit, mint utána ezért cikizzék. És ráadásul most pont fontos is neki, hogy mielőbb beilleszkedjen.
2013. márc. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd el, de beszéld meg a másik anyukával,hogy ha látja,hogy a pici nem érzi jól magát, akkor telefonáljon, te meg érte mész!
2013. márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 zabmester ***** válasza:
Szerintem is engedd el nyugodtan, legfeljebb hazahozod. 11 évesen már nem olyan picurka. Mi ennyi idősen mentünk már több napos osztálykirándulásra is, sőt, először 9 éves koromban voltunk, meg nálunk is ment ez az egymásnál alvás ilyenkor már.
2013. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!