Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy is van/volt ez az oltás?...

Hogy is van/volt ez az oltás? Többi lent

Figyelt kérdés

Az agyhártyagyulladás elleni oltásról van szó.

A kisfiam 18 hónaposan kapott egyet.....viszont hallom,hogy más gyerekek 7-8 hónaposan,aztán 1 éves kor után IS kaptak.

Tehát sorozatot kaptak......!!!

Nem értem....nekem senki mondta anno,hogy 8 hónaposan adjam be,hanem nekem 18 hónaposan adtak 1-et.

Most akkor mi az igazság?

Segítetek?


2013. ápr. 9. 13:23
 1/6 gabszem ***** válasza:

Nincs semmi gond. Én úgy tudom hogy 1 éves kor felett elég 1 oltás.

Babám 10 hósan kapta az elsőt és 12 hósan a másodikat. Ő kettőt kapott.

2013. ápr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm...akkor jó,megnyugodtam.
2013. ápr. 9. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a két utolsó oltásnál kettő oltást kaptunk. Igen, az agyhárgyagyulladás elleni oltás kettő oltásból áll. Kérdezz rá szerintem a védőnőnél!!
2013. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem,1 éves kor felett csak 1 oltás kell,pont ezért vártam vele én is,hogy csak 1-et kapjon!
2013. ápr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így igaz, ahogy a négyes válaszoló is írta. Egy éves kor alatt kettő oltás kell, egy éves kor felett pedig egy elég. Nekünk is így volt.
2013. ápr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor jól elszurtam mert a 3 hós kislányom kapott egyett, na de nem baj mert többet nem engedem hogy beadjanak!!!

Isten ments!

Gondolkodtam és utánaolvastam és nem kérek belőle ezt nevezik lassu népirtásnak hogy minden tkitalálnak hogy ilyen olyan betegség van!

Lassan az élet ellen is oltanak!!

Bocsi ez az őszinte véleményem ,nyugodtan meg lehet kövezni!!Remélem sokan egyet értenek velem!!

Szép napot

2013. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!