Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kandalló/kályha köré védőrácso...

Kandalló/kályha köré védőrácsot hol lehet kapni és mennyiért? Tavaly télen még pici volt a fiunk, most már megy és vigyázni kell, nehogy hozzáérjen, nekiessen. Hol kapható?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek nekünk is ez volt a gondunk, de az én drága apósom készített nekünk egy védőrácsot fenyőlécekből.Majdnem olyan, mint az apácarács.A párom lefogatta a parkettához és a falhoz és most stabilan áll.Elmúlt télen nem volt baleset,remélem most sem lesz!
2009. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Mi is gondoltunk rá,hogy itthon kéne készíteni,csak ötletünk nincs,miből.Vannk régi kiságyak,lehet azoknak a rácsaiból megpróbáljuk.Hát akkor balesetmentes telet nektek is:-)
2009. szept. 23. 10:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk egy kandallót. 18 hónapos a kisfiam, gondoljátok nem tudom Neki elmagyarázni? Férjem szerint el tudom, csak én félek, hisz akkor is lehetnek véletlen nekiesések, ha érti is hogy miről van szó.
2009. szept. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudod elmagyarázni neki sajna. A kislányom 20 hónapos és ő se akarja megérteni.

Remélem sikerül megoldanotok a rács-kérdést!

Baleset mentes telet!

2009. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én akármit megmagyarázhatok neki,megért mindent,de nem foglalkozik vele.Hiába mondom,hogy ne,nem- kiröhög és nem foglalkozik velem.Emiatt is gondolom, hogy kell ami távol tartja,nehogy csupa dacból leégjen a tenyere...
2009. szept. 23. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!