Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Belázasodhat a baba tűzhely...

Belázasodhat a baba tűzhely kálhya, kandalló mellett?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nagyon nagyon meleg akkor felhevülhet igen. Vidd odébb és egy óra mulva kiderül valóban lázas e.
2010. dec. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak azert mert mellette van nem,de ha igen akkor mashol is belazasodna.hany fok van?21-23 nalunk.
2010. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem! Azért mert meleg van nem lesz lázas! Akkor egész nyáron lázas kéne hogy legyen ha kiviszed, mert kint 30 fok van?!

Beteg lett valószínű.

26 fok van bent nálunk, és doha nem volt lázas ezért!

2010. dec. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jaj már lányok...higgyétek el lehet lázas! Intenzíven dolgoztam és még egy felnőttnek is tudtunk meleg levegőt fújó melegítővel 39 fokos lázat csinálni. Hát akkor még egy kisgyereknek akinek rosszabb a hőháztartása...
2010. dec. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ui: ha közvetlenül éri akkor bizony lehet lázas! az egy tök más dolog ami körülvesz meg ami közvetlenül érint!
2010. dec. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon meleg volt és sokan is voltunk a szobába,de egyébként ezenkívül semmi baja nem volt!én annak hiszek aki azt írta,hogy lehet lázas,ja és a foga is mocorog,szóval a kettő együtt nem lehet?
2010. dec. 26. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!