Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha ovis gyereked mellé születi...

Ha ovis gyereked mellé születik a tesó, a kicsit is viszed az oviba? Ha nincs segítséged hogy oldod meg?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze másként hogy jutna el az oviba a nagy.
2013. ápr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, persze. Néha Anyukám vigyáz a kicsire, de jobb szeretem, ha ott van ahol vagyok. Első 2 hétben nem vittem magammal, mert akkor macera volt még, de akkor elég sokat a férjem vitte.
2013. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze. Segítségem nincs, viszont itt van mellettünk az ovi, így szerencsére 3 perc alatt ott vagyunk.
2013. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első hetekben még volt segítségem, de 4 hetes kora óta viszem magammal. Máshogy nem tudom megoldani. Bár az ovi csak 5 perc séta, az öltöztetés elég macerás... Alig várom már, hogy jöjjön a jó idő!!!! :)
2013. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ovi nincs messze szerencsére de igen megszületett a legkisebbem és a két nagyobbat (5 és 3 évesek múltak akkor) vittem oviba minden reggel. Kistesó aug. elején született szóval pár hetem volt felépülni, egyébként akartam volna őket tovább otthon tartani de nagyon szeretik az ovit nagyon várták már.
2013. ápr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor legkisebbik született ,akor a középsö,még ovis volt igy jött az oviba a kislányom is ,illetve ha nem volt más választásom akor a kicsi ,az iskolába is eljött velem mert hogy 3 gyerekem van .
2013. ápr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat.
2013. ápr. 10. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!