Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinálsz, ha a játszótéren...

Mit csinálsz, ha a játszótéren a gyereked futóbiciklijét más kisgyerek kölcsönveszi és nem vigyáz rá?

Figyelt kérdés
Úgy értem ledobja, mikor megunja, üti-vágja. Visszakéred? A kismotor esetében még nem zavart, de a futóbicaj azért nem 2 fillér. Lakatoljam le?
2013. ápr. 12. 14:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Anyukája nem szól rá semmit? Én neki szólnék, hogy figyeljen oda, mit csinál a gyereke a kölcsönvett biciklivel. Amúgy igen, visszakérném, ha nem tud rá vigyázni.
2013. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%

mire föl veszi el?

amikor hozzá akarna nyúlni, szépen rászólnék, hogy ne bántsd az a mienk és kell nekünk.

2013. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Elég nagy a játszótér, nekem pedig 2 gyerekem van. Elég rájuk vigyázni, nem tudom állandóan a bicajt is szemmel tartani. De állandóan csak azt látom, hogy már megint le van dobva valahová. Hát, a legtöbb anyukát nem érdekli. Nekem ez elég furcsa. Szerintem egy 3 év körüli gyereknek már meg lehet azt tanitani, hogy ha elvisz valamit, akkor hooza is szépen vissza.
2013. ápr. 12. 14:47
 4/26 anonim ***** válasza:
48%

ne vigye el!

lakatold le ennyi.

2013. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
72%

Én is 2 gyerekkel járok le,én megtanítottam nekik,hogy ami játék nekik nem kell épp,azt nekem oda kell hozni.

első pár alkalommal nem hozták oda,eltettem hogy ne lássák,kerestettem velük,majd elmagyaráztam,hogy ha széthagyják,bárki elviheti.

Azóta hozzák nekem amiel nem játszanak.

2013. ápr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
24%

egyébként nem tudom hol laksz, hol divat ez a mentalitás.

még a homokos balcsiparton is sűrű bocsánatkérés közepette veszi ki a gyereke kezéből a homokozójátékot a szülő, nem hogy elvegye...

2013. ápr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem az én lányom dobálja el a biciklijét, hanem idegen gyerekek.
2013. ápr. 12. 15:08
 8/26 anonim ***** válasza:
58%

De hogy kerül idegenhez?


Megy vele a te gyereked,ha már nem,akkor vigye oda hozzád,nem odaadni idegennek.

2013. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%

mi eleve nem megyünk a játszóra drága bicajjal.

nekünk is drága biciklink van, most kapta, vigyázunk rá mint a szemünk fényére ;)

vagy biciklizni megyünk és akkor nincs játszótér vagy játszótérre megyünk, akkor meg hozhatja a kismotorját ha nem akar a lábán jönni :)

tudom magunkról, hogy a gyerekemet is jobban érdekli más járgánya a játszón mint a csúszda, mondjuk én nem engedem neki, hogy elvegye, csak megnézheti, esetleg ha anyuka mondja, hogy nyugodtan próbálja ki akkor ráülhet de vigyázunk rá, de én tényleg nem szeretem.

ha mondjuk kárt tenne benne nekem evidens lenne, hogy felajánlom, hogy kifizetjük az okozott kárt, de bajban lennénk mert nincs miből így inkább nem engedem...

jól elkanyarodtam, bocs. igen, visszakérném, először megkérném, hogy vigyázzon rá, ha ez nem megy akkor visszakérném. de tényleg a legegyszerűbb hogy nem azzal mentek

2013. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
12%
A 4.- nek teljesen igaza van!
2013. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!