Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennétek ilyen gyerekülést...

Vennétek ilyen gyerekülést 2.5 évesnek?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 12. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
semmi képpen sem, de nagyobbnak sem ezek nem biztonságos ülések.
2013. ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm

akkor milyet vegyünk neki???


van most neki egy ugynailyen márka csak 9-25 kg, azt akarjuk átadni a kistesónak és a nagynak venni másikat. De akkor lehet a kicsi kap másikat:)

2013. ápr. 12. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
hát ilyen márkát tuti nem. A kicsinek nézzetek valami biztonságosat. Nem tudom mekkora a kicsi, de szerintem még mindenképpen háttal köthető kéne neki, vagy ha már elmúlt 1,5 éves akkor egy 9-18as de valami normális.
2013. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi is hasonlót vettünk, 9-36 kilósat, kivettük a szűkítőket, így kényelmes lett a 2 évesnek.

A 9-18 kilós nem volt már kényelmes neki, a 15-36-os kategóriában pedig szinte elveszett, ezért vettük az átmeneti 9-36 kategóriát.

Amikor a kicsi kinőtte a hordozót, és átkerült a 9-18 kilós ülésbe, akkor kapta a nagy a 9-36-os ülést.

Én nem bántam meg, nagyon szeretjük, nagyon kényelmes.

2013. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó és semmi gond vele!! Biztonságos!!
2013. ápr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kíváncsicska ***** válasza:
Itt csak azok a gyerekülések jók (a válaszolók 80%-a szerint) ami minimum Römernél indul, nem használt.Ezzel nincs is gond,pláne ha meg tudja venni.De pont ez a márka nem olyan rossz.Mondjuk kg-ban nagy az átfedés és ezeket nem sokan ajánlják.Pont azért mert egy 9 kg-os gyereknek nem ugyanaz a védelem kell mint egy akár 20-kg-nak.És a 9 kg-mal még háttal kellene bekötni elvileg.Nézzetek a kicsinek inkább egy 9-18 kg-at vagy 9-25-et.Bár az első biztonságosabb lenne szerintem.De a márkával szerintem nincs semmi baj.
2013. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is ez a márka van, csak nem pont ez a tipus. Középkategóriában jó ez az ülés, persze nem kell összehasonlítani egy felső kategóriással.

Mert akkor ezzel az erővel azon is vitázhatnánk, hogy milyen tipusú autóba tesszük be az ülést, egyik jobban birja az ütődést másik nem.... Egyik sofőr lehet hogy kitudja védeni az ütközést, másik nem....

2013. ápr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!