Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti melyik gyerekülést vennétek...

Ti melyik gyerekülést vennétek meg?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. jan. 3. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát a Chipolino-nál legalább írják, hogy tesztelték, és jó eredményt ért el, (bár nem tudom, hogy ez mennyire fedi a valóságot) szóval ha ezek közül kellene választani, akkor ezt venném...
2013. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Naniát semmi kép sem, a leg gagyibb, leg olcsóbb, nem dönthető, az egy 3 évesnek való ülés!!!


A top rider úgy szint 9-36 kg kategória, hanem 15-36, nem dönthető, a biztonsági övvel beköthető, de a biztonsági övet nem rögzíti semmi!

Ez megint csak egy 3 éves gyermeknek való!

Hiába írja hogy 1 éves kortól, a gyerek előre hajol benne, és kidől üléssel együtt! Nem lehet ülés magasítóvá alakítani, egy szvar ülés, semmi kritériumnak nem fele meg, amit elvárna az ember!


Bertoni, ugyan az mint a top rider, nem dönthető, nem rögzíthető az autó biztonsági övével az ülés, ez megint egy 3 éves gyereknek való.


Nania delux, ugyan az mint az előző kettő, ez egy 15-36 ülésnek tökéletes, 3 éves kortól.


Chippolino domino, talán ezt választanám egy 3 éves gyereknek, mert ez a 15-36 kg kategória, nem dönthető, nem rögzíti semmi a kocsi üléséhez a gyermek ülést.


Megmondom őszintén, sikerült kiválasztanod a leg gagyibb üléseket.


Ha 9 kg gyermeknek szeretnéd, akkor a 9-18 kategóriában keresgélj, amit lehet is dönteni, vagy ha 15-36 kg gyeremknek szeretnéd, 3 éves kortól, akkor meg azt a kategóriát nézd!

2013. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]



[link]


Ezek olcsók, de azért amit kell tudják.

2013. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Golan Trevize ***** válasza:

Ezek közül egyiket sem venném meg.


Ha nagyon muszáj ezek közül választani, akkor a Nania, de jó szívvel azt sem tudom ajánlani.

2013. jan. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat...

a kislányom most két éves 14 kg ezért szerettem volna 9-36 kg között válogatni, mert kényelmesnek találtam őket...

most akkor tényleg nem tudom mit csináljak sajnos 15 ezernél többet nem tudok áldozni rá...nincs miből..

keresgélek még..

2013. jan. 3. 13:16
 6/9 Golan Trevize ***** válasza:

Spórolj rá még néhány hónapig.

Havi háromezer forintot félreteszel, és akkor 3 hónap műlva 25-ért már tudsz venni egy használhatót.

2013. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]


na és ez?

2013. jan. 3. 13:31
 8/9 Golan Trevize ***** válasza:
Pierre Cardin legendásan rossz ülés.
2013. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nania beline sp. Adac teszten elmegy minositest kapott. Ezek kozul azt vennem.
2013. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!