Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tegnap voltunk gyermeksebészet...

Tegnap voltunk gyermeksebészeten, és a doki a kisfiam letapadását megszűntette, de szegénykémnek nagyon duzzadt, és piros meddig fog ilyen lenni?

Figyelt kérdés
Természetesen felhúzom neki reggel, és este, kamillateába fürdik, +leöblítem neki a doki javaslatára. Most vettem neki körömvirág krémet, amivel persze csak kívül kenem neki, hogy hátha segít. Viszont nagyon duzzadt,meddig normális ez? Akinek csináltak ilyet meddig tartott, valami + ötlet amivel könnyebb neki, mert annyira, de annyira sajnálom, nem szeretek neki fájdalmat okozni, nekem lelkileg ez nagyon kiborító. Kap este fájdalomcsillapítót, hogy amikor felhúzom ne fájjon neki annyira, de csak tegnap meg ma adtam, holnap nem fogok már neki. Köszi az ötleteket.

2013. ápr. 12. 20:54
 1/8 A kérdező kommentje:
ja, lemaradt 3 éves
2013. ápr. 12. 21:01
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de csak annyit tudok mondani, hogy nagyon sajnálom, szegénykém. Nagyon megértelek. Én is ki lennék borulva.
2013. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Nekünk négy napig volt nagyon durva. Utána szépen visszahúzódott a duzzanat és nem is fájt annyira. De sajnos azt a pár napot át kell vészelni, kegyetlen.

2013. ápr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3-4 napig tartott

nekem napi háromszor kellett felhúznom és kamillával lemosnom

virágzatot vegyél,azt forrázd le jó töményre csináld

amikor pisil,kicsit húzd hátra neki,hogy lyuknál ne legyen bőr,így nem fogja csípni a pisi

akár hogy sír,akkor is húzd fel háromszor,és mosd le,mert nagyon könnyen visszatapad,és akkor hiába szenvedett.én plédbe tekertem a felsőtestét jó szorosan letekertem a kezét,lefektettem,háttl mellé ültem,így a lábát le tudtam fogni a hónom alatt,egyik kézzel felhúztam,másikkal lemostam.csatakosra izzadtam,úgy küzdött,de nem volt segítségem és muszáj volt.azóta eltelt egy év.olyan 3-4 hónap volt utána,hogy nem kellett harcolni minden este,hogy felhúzzam neki fürdésnél

amúgy most sem tökéletes neki,nincs fent 100 százalékosan a bőr,pedig minden este felhúzom neki

2013. ápr. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves 1. köszönöm szépen :-)

Kedves 2. akkor még van hátra pár nap, köszi :-(csak annyira rémisztő a duzzanat...de akkor normális

2013. ápr. 13. 06:38
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3. köszönöm neked,ma napközbe már nem volt annyira durván beduzzadva neki, javul a dolgo, szerencsére. Persze üvöltás volt reggel is meg este is, de csináljuk. Én is egyedül vagyok vele, hát nem egyszerű megcsinlni neki, kész torrtúra, persze megértem őt is, de kell és kész. Remélem soha többet nem kell menni ahhoz a dokihoz vissza, mert biztosan nem tudnám bevinni oda soha többet...
2013. ápr. 13. 21:07
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak hátha valaki megtalálja még ezt a kérdést, 1 hét sem telt el, de ma eset már a fiam magának húzogatta a kukiját, nem fáj neki egyáltalán.Végre túl vagyunk rajta. 4 nap volt nehéz, de olyan jó, hogy ezen is túl vagyunk, minden rendbe vele mostmár.
2013. ápr. 17. 21:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szuper, köszönjük a visszajelzést! ^^
2013. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!