Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Amikor tejláza van valakinek,...

Amikor tejláza van valakinek, minden esetben piros, duzzadt a mell?

Figyelt kérdés
3 hetes a babám, eddig nem volt igazán tejem, de tegnap reggel bedurrant kőkemény cicikkel ébredtem, ami szép lassan elmúlt a szoptatás és fejéstől... De addig nagyon fájt. A lázam viszont az egekbe szökött, tegnap óta stabilan kitart, 39 fokos, viszont nincs semmiféle fájdalom a mellemben. Sebes mellbimbó is okozhat ilyen problémát?
2013. márc. 26. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ige, piros lenne, bár aztán lehet, hogy nem mindig. Mindenesetre vissza kéne menned a kórházban. Nekem azt mondták 38,5 fölött már nem adhatom oda a tejet a babának. Én is belázasodtam, és kiderült, hogy nem ürült ki rendesen a méh. Ott kell lennie a zárójelentéseden, hogy ha belázasodsz, menj vissza rögtön.
2013. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Császármetszéssel szültem és nagyon szép a sebem, nem fáj a hasam... Egyszerűen lehúzhatatlan a lázam tegnap óta, az algopyrin max. 3óráig használ, aztán már lázasodom is be.
2013. márc. 26. 19:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is császárom volt, és nekem sem múlt el, nem fájt a hasam, alig véreztem, mégis ez történt, szerintem menj be!
2013. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Te is három hét után lázasodtál be?
2013. márc. 26. 19:24
 5/9 A kérdező kommentje:
Illetve azt akartam kérdezni, hogy mennyi idő után lázasodtál be a császár után?
2013. márc. 26. 19:25
 6/9 anonim ***** válasza:
2 után, de ez 6 hétig bármikor előfordulhat.
2013. márc. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze nem biztos, hogy nálad is ez van! De semmiképp sem normális, ha nem fáj, nem piros a melled.
2013. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy bemegyek ma este az ügyeletre, de akkor megvárom a holnapot és visszamegyek a kórházba.
2013. márc. 26. 19:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Bemehetsz az ügyeletre is, de ha befektetnek vinned kell a babát is.
2013. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!