Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van drága interaktív babája a...

Van drága interaktív babája a kislányodnak?

Figyelt kérdés

3 éves lesz hamarosan a kislányom és igazából a babákat nézegeti mindig a játékboltban. Igazság szerint én drágának találom ezeket a beszélő, gügyögő...interaktív babákat. Nálatok bejött? Érdemes megvenni? Vagy csak ez is adig érdekes amíg megkapja, amíg az újdonság varázsa él. Vannak babái (egy része még az enyém volt), amit ujjonnan kapott azok inkább kisebbek és az olcsóbb kategória. Mi a véleményetek? Milyet érdemes venni?

Puha testűt, vagy fürdethető bébit, vagy nagy élethűt?



2013. ápr. 14. 22:45
 1/7 A kérdező kommentje:
...újonnan ( nem ujjonnan) :S
2013. ápr. 14. 22:49
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk bolt ChouChou mag Baby Annabell is. Hat mindkettő egy hetig volt érdekes.....
2013. ápr. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is attól félek, hogy kb. 1 hétig lenne érdekes és egy sima szép baba (ami nem beszél) ugyan olyan jó, csak épp fele annyiba kerül!
2013. ápr. 15. 09:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Chou chou van. Néha lekerül a polcról, akkor játszik vele, amúgy szereti, de annyi játéka van hogy muszáj mindegyikkel játszani egy kicsit. Szóval pár hetenként a babára kerüla sor. :)
2013. ápr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bár nem baba, pony.


Fél évig rít és nyúzott minket az interaktív pony miatt. Nagyot akart. Hát karácsonyra megkapta. Ébredező napocska vagy mi a neve. Beszél, gügyög mit tudom én. :)


1 hétig játszott vele. Még szerencse, hogy használtan sikerült újszerűt vennem mert ha újonnan tizenezerért kellett volna szívinfarktust kaptam volna.


Nekünk rongybabák vannak (simba fonalhajú) és egy baby born. Azt is használtan vettem felszereléssel, ruhákkal stb. Néha játszik velük, gyógyítja őket ilyesmi.


Szerintem eszméletlen drágák az interaktív játékok...

2013. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vennék ilyet, pedig megtehetnénk anyagilag, de elvből nem. Varrok, kötök neki, babát, álltokat, nem olyan szép, mint a bolti, de egyedi, szívvel-lélekkel készül, amíg alszik, vagy ő is látja, még nem beszél, de szurkol, mert érti. Szerintem ezek többet érnek és fejlesztik a kreativitását, fantáziáját. Ha nincs teljesen kidolgozva, neki kell beleképzelni. Férjem fakockát, babaházat, stb...
2013. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!