Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyen időben 3 éves bölcsis...

Ilyen időben 3 éves bölcsis gyerkőcötökre adtok még harisnyát?

Figyelt kérdés
Letérdel állandóan,félek,hogy megfázik a térde.Vagy nagyon beszari vagyok?
2013. ápr. 15. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogy! A túlöltöztetéstől hamarabb megfázik.
2013. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem adok rá, már egy hete... :D

ma már kabátot se adtam rá, vastag kardigánba ment, de anélkül jött haza mert majd megfőtt ;)

2013. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Enyém bölcsis, igaz még csak 2 lesz, de már 1 hete nem adok rá harisnyát.
2013. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen én adok még rá igaz nem nadrágban volt ma sem hanem ruhában és alata volt egy hosszu ujju felső .
2013. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi reggel adtunk a lányra harisnyát. meg 2 vékony nadrágot. egy melegitõt es farmert. a melegitõ az vékony fajta volt. délután meg csak térdzokni es farmert volt rajta. reggel még kabát is kellett, du csak vastagabb pulcsi.
2013. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én még adok rá, bár hazafelé nagyyon meleg volt már...de én is be vagyok tojva, mert a bölcsiben nem figyelnek úgy rájuk azért...
2013. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A bölcsibe adok rá. Csúszdáznak, homokoznak, leülnek, és a dadusok nem igazgatják őket folyton.
2013. ápr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2,5 éves fiam vannak. Én csak 0 fok alatt adok rájuk harisnyát ( már kezdetektől fogva ). Most reggel vastag nadrágban megyünk a bölcsibe, délutánra meg viszek vékonyabbat.
2013. ápr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi most voltunk sétálni, már pulcsit sem adtam rá.
2013. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!