Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Skizofréniával leszázalékolt...

Skizofréniával leszázalékolt ember hogyan lehet óvodapedagógus?

Figyelt kérdés
Számomra felháborító, h ilyen emberre kell bízzam a gyermekem testi-lelki nevelését. H történhet meg ez a mai világban? A kedves munkáltatónak nem kéne utána járnia, h a munkavállaló miért rokkant nyugdíjas? Vagy ezt így el lehet titkolni? Ennek nincsenek jogi következményei?

2013. ápr. 18. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
jesszus... Honnan tudjátok, hogy ez a betegsége?
2013. ápr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Reméljük sehogy. Hogy lehet egyáltalán óvodapedagógus egy rokkantnyugdíjas?
2013. ápr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kering a híre a másik faluban. Amúgy külsőre semmi sem látszik, de ki tudja ki, mikor mit hoz ki belőle.
2013. ápr. 18. 10:46
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Urbanlegend.

Azért járjatok utána konkrétan, hogy mi is áll a háttérben, mielőtt fáklyákkal és vasvillákkal felszerelkezve felveritek az illetőt az éjszaka közepén.

Persze az ördög nem alszik...

2013. ápr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezz rá a pedagógusnál, mint itt írogatsz vagy pletykáltok! Szerintem 1 beteg embert, aki gyógyszer nélkül más is tud lenni, mint amilyen, nem vennék fel gyerekek közé! Menj oda az óvodavezetőhöz vagy magához az óvónőhöz és önt tiszta vizet a pohárba, hiszen oda jár a gyereked! Nem is értem, miért másokkal beszéled ezt meg!
2013. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, h hogyan lehetne ezt humánusan megoldani. Házhoz menni biztosan nem fogunk, maximum a másik faluba fog járni a pici oviba. Viszont nem kéne hagyni a többiek érdekében. Azt sem tudom, kihez lehetne fordulni az ügyben. Mellesleg én nem akarok bajt mondjuk becsületsértésért, vagy rágalmazásért.
2013. ápr. 18. 12:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elején még felbőszült és felháborodott voltál, most meg nem mersz egy kérdést feltenni a felettesének? Megmondod, hogy kezelje legyen kedves diszkréten, de azt hallottad, hogy...

Ilyenkor is legyen nagy a mellény, ne csak akkor, ha név nélkül kell hőbörögni.

2013. ápr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Skizofrén beteg soha nem tölthetne be ilyen állást, nekem az anyukám skizofrén. Anyaként sem állja meg a helyét, a gyerekemet nem merném rábízni. Muszály utána járnotok, mert ha mégis megtörténhetett ez valahogy, akkor nincsenek biztonságban agyerekek. Muszály szólni a vezetőnek.
2013. ápr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
48%
Ne aggódj! A szomszéd faluban csak pedofil az óvóbácsi, az aztán biztos szereti a gyerekeket!! És még papírja sincs róla.... :))
2013. ápr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!