Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akiknek otthon van kiskert...

Akiknek otthon van kiskert mellette meg egy totyogó babájuk (aki mindig meglépne) azok hogy oldják meg a kinti munkákat ha nincs segítség?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy amikor alszik, vagy járóka, vagy mehet az udvaron amerre lát.
2013. ápr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kerítésünk is van,így nem gond ha meglép.

Mérgező növény nincs,kis fűtől nem lesz baja ha megkóstolja. (évek óta vegyszermentes a kert és udvar)

2013. ápr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg alszik a bébiőrt kiviheted magaddal és hallod, hogyha vmi gond van. Vagy tehetsz egy járókát egy árnyékos fa alá és fél szemed rajta van. Meg lehet próbálni őt is bevonni a munkálatokba, vagy játszhat egy kis darab földön mint akár egy homokozóban.
2013. ápr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ahh, nálunk a mumus a vízóraakna, rettegek, hogy beleesik, férjem ma fogja lefedni. Egyébként jó homokos a talaj, ahol feltörtem a tarackos földet, lehet homokozni, raktam ki egy játszósátrat, rohangál a kutya, lehet gallyat szedni, mert most vágtak ki egy hatalmas fát az udvarban, van 1 kis betonos rész krétázni, hinta. de van hogy csak a buszokat, teherautókat nézi a lány. Ha kapálok, akkor ott sündörög a közelemben, kavicsot szed, vagy a felsorolt játékokkal játszik. A kapun nem tud kimenni. Nyilván lassabban megy így a munka, de nem érzem olyan tétlennek magam, mint télen, mikor csak a gyerekkocsit tolhattam az utcán.
2013. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!