Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S Milyen tünetek nyilván...

S. O. S Milyen tünetek nyilvánulhatnak meg, a gyermekben, ha otthon állandóan feszült, ideges a légkör, kiabálást káromkodás hall a gyermek egész nap?

Figyelt kérdés
3 éves gyermekem van, anyukámat két és fél éves magunkhoz kellett foganunk, sajnos rossz a természete egész nap ordibál nincs olyan nap, hogy ezt ne tenné meg, nincs gy nyugodt pillanatunk sem sajnos, káromkodik, feszült ideges örök életében ilyen volt, 3 éves kislányomnál komoly problémák jelentkeztek sajnos. Nagyon az autizmus sprektumzavart akarják rányomni, de nem árultuk el az itthoni légkört a szakembereknek. A baráti kör illetve a szomszédok szerint mindennek édesanyám az okozója. Ők is hallják egész nap. Szerintetek lehet, hogy ennyi lenne az egész anyukámat szépen el kellene költöztetni, és lehet, hogy a gyermekem egészséges lenne? Anyu egy percet nem bír ki a gyerekekkel üvölt velük káromkodik, már annyi időre sem merjük őket itt hagyni vele, míg bevásárolunk.

2013. márc. 24. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Szerintem minden gyerek máshogy reagálná le ezt a helyzetet. Lehet szorongó, visszahúzódó és pont az ellenkezője is, kezelhetetlen, szófogadatlan, agresszív...


El kellett volna mondani a szakembernek, hogy milyenek a körülmények, ő biztos meg tudta volna mondani, hogy ez okozhatja-e a bajt, vagy egyébként is fennáll, de az biztos, hogy nem jó ez a légkör senkinek!

2013. márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
anyukádat kell kezeltetni, egy kisgyereknek nyugodt kiegyensúlyozott légköreben kell felnőnie, nem idegbajban.
2013. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mondjuk az autizus nem alakul ki a nagymamátol,mert az egy genetikai betegség.de agresszivitás,vagy egyéb viselkedési probléma okozoja lehet a mama,de az autizmus az más ,én ugytudom.
2013. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

patintsd le anyukádat vhogy, mert kikészíti az egész családodat..a gyereknek ez nagyon ártalmas, én simán el tudom képzelni, hogy minden tünet miatta van a gyereken...

de ha nem, és mégis van vmi nála amúgy is, akkor legalább kiderülne, és akkor meg végképp nyugalom kell hogy legyen körülötte...


sajnállak, és anyukádat meg el kéne vinni dokihoz, hogy szedjen vmit erre az idegbajra, de a gyerek legyen az első...

2013. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
El kellett volna mondani a szakembernek
2013. ápr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!