Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vállaljam a munkát kisgyerek...

Vállaljam a munkát kisgyerek mellett?

Figyelt kérdés
14 hónapos a kisfiam. Hat hónapos kora óta éjszakánként dolgozom mellette, hogy legyen plusz bevételünk. Most kaptam egy felkérést, amit, hogyha elvállalok, és jól sikerül, akár tíz évre előre is megalapozhatom, hogy folyamatosan legyen tisztességes megélhetést adó munkám. Heti két napot kellene nappal dolgoznom,a többi éjszaka végezhető. Azon a két napon a két mama, apa vagy egy pici kora óta segítő barátunk vigyázna rá. Bölcsibe nem kell beadnom. Tudom, ez a másik véglet, nekem nem hogy megszűnne a munkám a gyed idején, hanem még több is lenne, de így is okoz azért fejtörést, hogy mi lenne jó a babámnak. Egyébként érdeklődő, nyitott, bátor kisgyerek, heti egy napot már időnként csináltunk így. Csak lelkifurdalásom van... Mit gondoltok, elvállaljam?
2013. ápr. 18. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én elvállalnám.
2013. ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nagyon nehéz:( Én is hasonló cipőben járok, de szerintem is vállad el. A mai világban nagyon nehéz, biztos, hosszútávú munkát találni. Sok sikert!
2013. ápr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vállald el, nehogy később megbánd. Legfeljebb ha azt látod, hogy ez így nagyon lesz jó, akkor felmondasz.
2013. ápr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

*így nagyon lesz jó,

így nagyon nem lesz jó...

bocsi elírtam

2013. ápr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Remélem, az elírás jó jel :). Hogy nagyon jó lesz a munka. Mert ebből menet közben nincs kiszállás, olyan típusú ez a projekt, mintha repülőt vezetnél. Ha te vagy a pilóta, nem ugorhatsz ki közben :)
2013. ápr. 18. 16:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha elvállalod akkor nagyon sok szerencsét kívánok Neked hozzá! :) (ne legyen bűntudatod, hiszen érte is teszed vagy főképp érte)
2013. ápr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Én simán elvállalnám,heti két nap az semmi...A többi 5 a tiétek.
2013. ápr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es: én úgy vettem ki, a többi napon is kell dolgoznia, csak akkor már lehet éjszaka is!
2013. ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
Jól értem, hogy GYED-en vagy? Mert amellett hivatalosan nem dolgozhatsz.
2013. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én biztosan elvállalnám,főleg a mai világba....!Bárcsak nekem is ajánlana fel valaki munkát...repülnék örömömbe... :) több mint 1 éve nem találok.Tehát a kérdésedre válaszolva még egyszer,igen,elvállalnám! :)
2013. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!