Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vállaljam a munkát kisgyerek...

Vállaljam a munkát kisgyerek mellett?

Figyelt kérdés
14 hónapos a kisfiam. Hat hónapos kora óta éjszakánként dolgozom mellette, hogy legyen plusz bevételünk. Most kaptam egy felkérést, amit, hogyha elvállalok, és jól sikerül, akár tíz évre előre is megalapozhatom, hogy folyamatosan legyen tisztességes megélhetést adó munkám. Heti két napot kellene nappal dolgoznom,a többi éjszaka végezhető. Azon a két napon a két mama, apa vagy egy pici kora óta segítő barátunk vigyázna rá. Bölcsibe nem kell beadnom. Tudom, ez a másik véglet, nekem nem hogy megszűnne a munkám a gyed idején, hanem még több is lenne, de így is okoz azért fejtörést, hogy mi lenne jó a babámnak. Egyébként érdeklődő, nyitott, bátor kisgyerek, heti egy napot már időnként csináltunk így. Csak lelkifurdalásom van... Mit gondoltok, elvállaljam?
2013. ápr. 18. 16:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
9-es: volt munkáltatóként tisztában vagyok a munkavállalás szabályaival, és a GYED-del is. Nem munkaügyről kérdeztem, hanem arról, hogy mások hogyan oldanák ezt meg, nem érzik-e soknak a heti két napot.
2013. ápr. 22. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!