Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek elvigyem orvoshoz?

Szerintetek elvigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2és fél éves. Alvás közben pillanatok alatt leizzad. Tiszta víz a párnája. Nem öltöztetem túl, volt h csak egy kis trikót meg kisbugyit adtam rá éjszakára és hogy elaludt egy óra múlva folyt a fején a víz.Az időjárással sincs összefüggésben. Napközben nem, csak ha aktívan mozog. Nagyon zavar, attól félek hogy valami baja van! Nézessem meg valakivel?
2013. ápr. 19. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom már 3,5 éves, de ő is ilyen, kicsi kora óta. Nincs túlöltöztetve, mégis télen-nyáron alváskor leizzad, mint a kacsa csupa víz még a haja is, utána pedig felszárad a gyerek. Én még sosem aggódtam emiatt. Szerintem ilyen fajta.
2013. ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen. Most már nagyobb 5 éves, akkor is leszakad ilyen durván róla a víz ha kicsit ideges, többnyire ha orvoshoz megyünk. Tehát már nem csak alvásnál hanem stresszhelyzetnél is. Ilyen fajta.
2013. ápr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a kisebbik (már 9 éves), épp tegnap néztem amikor bekukkantottam éjjel, mintha maratont futott volna, pedig nem volt meleg a szobában.
2013. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is mindig vizes fejjel ébred! 16 hónapos.
2013. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor szerintetek ne aggódjak? Nekem pajzsmirigy alulműködésem van, már a terhesség alatt is volt. Mindig azon aggódom hogy vajon örökölte-e, nem attól van-e ez a túlzott izzadás? De akkor nem csak alvás közben tenné
2013. ápr. 19. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!