Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányos anyukák, ti is tapaszta...

Lányos anyukák, ti is tapasztaltátok már ezt a kislányotoknál? Orvoshoz elvigyem szerintetek?

Figyelt kérdés
Az én lányom 4 éves és azt vettem észre,hogy már valamennyire van neki hüvelyváladéka-a bugyiin látni mikor este leveti.Nem bűzös,meg semmi gond nincs vele,de megfordult a fejemben hogy ez természetes dolog már ilyen kis korban?Tapasztalatok?
2013. márc. 23. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:

az én kislányom 3 éves múlt neki is szokott lenni néha fehéres folyás,de teljesen egészséges most volt státuszvizsgálata.

de ha aggódsz nyugodtan vidd orvoshoz,vagy szólj a védőnőnek hogy nézze meg.


egyébként meg attól hogy 4 éves,nem száraz ő sem,neki is termel valamennyi hüvelyváladékot a kis nunija.

az már más téma ha esetleg vmi fertőzés,oda kell figyelni nehogy felfázzanak.

2013. márc. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Vidd el gyermek nőgyógyászatra!

Ott vesznek kenetet, nem nyúlnak bele a hüvelyébe, csak kívül törlik le, abból kiderül van-e valami fertőzése!


Oviban, de akár otthon tőled is elkaphat bármit!

Ha sárgás, az nem jó!

Lányomnak is volt, írtak rá gyerekeknek való kenőcsöt.

2013. márc. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Szia,mielőtt kiteszed a nőgyógyászati vizsgálatnak,előbb beszéld meg ezt a védőnővel gyermekorvossal!!Egy 4 éves gyermek méltóságában igencsak sérülhet egy ilyen vizsgálat alkalmával.Ha el kell vinni,akkor nincs mese,de ne rohanj rögtön,előbb kérdezz rá szakértőktől mert mi itt különböző tapasztalattal vagyunk egyikünk igent ír,másikunk nemet,Össze leszel zavarva.

SAJÁT tapasztalatom,amikor én voltam kislány nekem is volt ilyen vizsgálatom és sose tudtam elfelejteni azt az érzést amikor széttett lábakkal vártam,hogy most mi lesz velem,sőt a dokinő arca is megmaradt bennem,bár hozzáteszem,hozzá képest egy hentes is cirógatja a disznót mielőtt leöli.

2013. márc. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig az a biztos amit az orvos mond. :)
2013. márc. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 24. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!