Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyen szép időben hogyan...

Ilyen szép időben hogyan öltöztessem a két éves lányomat a játszótérre?

Figyelt kérdés

Rövid ujjú elég vagy valami vékony hosszú ujjút adjak rá?

Ki hogyan öltözteti ilyenkor a gyermekét?


2013. ápr. 19. 14:12
 1/10 gabszem ***** válasza:
46%
trikó alulra hogy védje a hátát, póló és mondjuk egy kapucnis pulcsi. én azért hordom még a babakocsiban a mellénykét is és tavaszi sapit.
2013. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Én is valami hasonlóba gondolkodtam. Igaz mi nem baba kocsizunk szépen sétál már oda és vissza.
2013. ápr. 19. 14:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Ma délelőtt ez volt a 2 éves lányomon: melegítő nadrág, rövid ujjú body és egy melegítő felső. Amikor szólt, hogy melege van akkor a felső kicseréltem egy hosszú ujjú pólóra.
2013. ápr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én 20 hónaposom ujjatlan bodyban volt, rövid ujjú pulcsi, térdzokni és egy vékonyabb melegítő nadrág. 10-től 1-ig voltunk kint. Alig volt árnyék. Nagyon közel van hozzánk a játszótér.
2013. ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

huh, de sok ruhát adtok a gyerekekre :O

én egy vékony szabadidő nadrágba és egy pólóba vittem ki, rajtam ujjatlan volt, napon közel 30 fok volt délben, mindketten izzadtunk. már kell a kalap is napközben, mert nagyon erősen tűz a nap.

3 réteget túlzásnak tartom, vigyél egy vényony hosszú ujjút de ne add rá

2013. ápr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Én sem vagyok a túlöltöztetés híve... Idén az én lányomon volt először olyan laza cucc, h szerintem csak néztek... Még amikor bejött a jó idő, akkor már nem kapott pl sapit. :) Pedig akkor még a 4 évesek is kötött sapkákban flangáltak.

Ma pl a lányom egy nagyon vékony hosszú naciban, zokniban és egy rövid ujjú bodyban volt csak, pedig még kicsi, 10 hónapos múlt. :)

(jah és eddig egyszer folyt csak picit az orra, szóval az, ha nem öltözteted túl, csak jót tesz Neki és ellenállóbb, szívósabb lesz és ha megfújja a szél, nem betegszik majd meg egyből. :))

2013. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2 és fél éves a fiam.

Vékonyabb melegítőnadrág, póló és egy vékony hosszú ujjú van rajta ezekben az időkben. Én csak azért nem adok rá simán pólót, mert ha elmegy az árnyékba játszani, ott viszont hűvösebb van, oda nem elég a rövid ujjú és azért a vékony hosszú ujjúba sem izzad meg a napon.

2013. ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3 évesem: harisnya+szoknya+rövid ujjú póló

1,5 évesem: vékonyabb nadrág+rövid ujjú póló

Rajtam hosszú leggings (vékony)+3/4 ujjú tunika. Omlott rólam a viz, rajuk sem kell több ruha, ugyan annyit mozognak

2013. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

3éves lányomon ma térdnadrág,pamutpóló bokazokni és cipő volt. Vittem még magunkkal egy vékony mellényt ha árnyékba ment ráadtam.

Egész nap így flangáltunk kint,volt vagy 30fok. Engem szépen meg is kapott a nap,meg is lepődtem hogy milyen idő van!:) Szerencsére a gyereket bekentem.


Én nem vagyok a túlöltözés híve,inkább viszek még tartalék ruhát amit ha kell ráadok!

2013. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3,5 éves fiam van

farmer és rövid ujjú póló volt rajta a napon

árnyékban én fáztam rövid ujjúban,így ráadtam egy nagyon vékony melegítő felsőt,de nem húztam össze

2013. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!