Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Büntetés kérdése, Te hogyan...

Büntetés kérdése, Te hogyan bünteted a 3-4 éves gyereked, ha már a szép szó nem elég?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 08:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk büntetés nem volt soha, csak jutalom megvonása. Elég problémás gyerek volt, úgyhogy jártunk gyerek pszichiáterhez es pszichológus hoz is, mindkettejük véleménye az volt, hogy nem büntetni kell, ha rossz, hanem jutalmazni, ha jó es igy rögzül benne a helyes viselkedés. Igy is lett, bár elég hosszadalmas volt.
2013. márc. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
25%
Ha már nagyon nem bírom, leburíttom egy pohár vízzel. Attól mindig lenyugszik. De általában lefektetem pihenni 20 percre, addig nem kelhet fel.4 éves.
2013. márc. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
24%
Nem vagy normalis! Leonteni vízzel egy négy évest??? Téged kellene leonteni....
2013. márc. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
43%
Engem is leöntöttek nyugi. Nem egy kanna hideg vízre gondoltam am.
2013. márc. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
Én is le szoktam önteni egy decinyi vizzel,ha már abszolút kezelhetetlen.Inkább,mint hogy megverjem.
2013. márc. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
12%
Hat szép kis nevelés leonteni a gyereket.....
2013. márc. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%
Ha hisztizik, és már nem bír magával, én beállítom a langyos zuhany alá. A kegyetlen anya. :)
2013. márc. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
62%
Hát tudod,embere válogatja.Én soha nem ütnék rá,nem zsarolnám,de a korával járó hisztit valahogy kezelni kell,és ez vált be.Lehet felettem pálcát törni,de hidd el,semmi baja sincs egy deci víztől.
2013. márc. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk elég a sarokba állítás, Tv megvonás, de fél évente egyszer egy popsira csapás becsúszik :) És én is abnormális anya vagyok, mert egyszer az életben egy pohár víz landolt az arcába :)
2013. márc. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
mehet a szobájába dühöngeni, kijöhet, ha lenyugodott és elmondom, mi volt a baj a viselkedésével
2013. márc. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!