Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mandulaműtét? Hogyan zajlak?...

Mandulaműtét? Hogyan zajlak? Hogy viselik a gyerekek? és mennyi időt kell bent tölteni a kórházban?

Figyelt kérdés

3 és féléves kisfiamnak a garatmanduláját kikel venni.

A műtét Tatabányán lesz.Ott azt mondták ha nem lesz semmi baj akkor 1 éjszakát kell bent tölteni de olvasgattam a dologról és van ahol 7-8 napokat töltenek bent míg a lepedék le nem válik.Meg a bevérzés miatt.Meg az eljárás milyen módon történik hurkos megoldással vagy lézerrel?

Olyanok válaszát várom akik a közel múltban túl vannak már a műtéten mert nagyon be vagyok parázva.


2013. ápr. 20. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én csak arra tudok Neked választ adni,hogy minél hamarabb kiveszik annál jobban viselik a gyerekek,mert én 10 voltam amikor kivették és minden bajom volt,szegény anya félt is hogy mi lesz az öcsémmel akit rá egy hétre műtöttek és ő már délután rohangált a folyosón,mert épp jött a mikulás akkor ő 4 éves volt.A többit sajna nem tudom.
2013. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
páromat 3 évesen műtötték, semmi rossz emléke nem maradt meg, csak az, hogy kapott utána egy kis autót anyukájától:) szerintem ilyen picin jól viselik!!
2013. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok.


A műtét sikeres volt már itthon vagyunk első nap csak ivót jó sokat a második nap már kenyeret evet kolbásszal remélem nem lesz gond de ő azt akart enni.

2013. máj. 5. 17:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Örülök,hogy túl vagytok rajta,biztos nem lesz baj ha már kolbászt kért kenyérrel,akkor már nem is fáj.Nagyon ügyes nagyfiad van :)Fagyival lehet jutalmazni,ilyenkor az használ is :) Első voltam

2013. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a fagyit és a jégkrémet nem szereti egyáltalán fáj még neki mert azért a nyelésnél néha elnyöszenti magát.
2013. máj. 5. 21:23
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt megtudná valaki mondani,hogy meddig tart ez a lábadozás.Nappal semmi baja jókedve van szinte már szemtelen de ahogy jön a délután vagy este mindig lesz egy kis hőemelkedése és sokat nyöszörög.inni iszik eleget enni nem nagyon eszik csak kolbászt de vettem neki actimel itókát abból megiszik fél litert.Abban van tápanyag és folyadék is.Remélem hamarosan javulni fog a dolog még jobban.
2013. máj. 6. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!