Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodai beiratáshoz a gyereket...

Óvodai beiratáshoz a gyereket is vinni kell nálatok?

Figyelt kérdés

ma elvittük reggel bölcsibe a fiam,utána elmentünk az apjával az oviba beiratni a fiamat.Ott közölték,hogy hozni kell a gyereket is,anélkül nincs beiratás..... mondom tökjó,mert direkt rákérdeztem erre hogy vinni kell e majd beiratkozáshoz a gyereket,azt mondták a bölcsibe még a szülőin is hogy nem kell.....

Nálatok hogy van?


2013. ápr. 22. 10:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nálunk egyáltalán nem kellett vinni a gyereket.
2013. ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi,hát én se értem,milyen dolog az hogy nem lehet beiratni anélkül hogy nem visszük...és ráadásul direkt megkérdeztem a bölcsibe,ott is azt mondták nem kell.Az óvónő meg rámförmedt hogy "pedig nekik ezt tudniuk kéne" a bölcsibe hogy hozni kell a gyereket is...
2013. ápr. 22. 10:16
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem kellett vinni. Mit akartak vele az óvónők, mikor papírokat kell kitölteni? Kíváncsiak lettek volna, tud-e nyugodtan üldögélni, miközben a papírokat töltitek?

Nálunk van nyílt nap, sőt arra is adnak lehetőséget, hogy előre megbeszélt időpontban bemenjünk a gyerekkel szétnézni, megnézheti a csoportszobát, játszhat az udvaron.

2013. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is kell vinni!Kifejezetten kiemelték,h gyerek nélkül ne menjen senki...
2013. ápr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
volt itt is nyilt nap,oda természetesen vittük a gyereket is.Nem értem én se mit akarnak tőle,az én fiam biztosan nem fog ott nekik megülni....előre látom hogy az lesz,hogy apa vagy én szaladgálhatunk utána....
2013. ápr. 22. 10:22
 6/15 anonim ***** válasza:
Mutassák már meg a jogszabályt, hogy mi alapján kell a gyerek a beíratáshoz. Amúgy is én az ovis beíratást munkaidőben intéztem, a munkahelyemről kértem el magam egy kis időre, nem is rángattam volna a gyereket magammal. Most kértem volna ki a bölcsiből egy órára, vagy vettem volna ki az értékes szabadságomból egy negyedórás ügyintézésre?????
2013. ápr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nálunk se kellett vinni. Nem is lett volna jó. 1 órát kellett sorban állni 50 másik anyuka között egy szűk folyosón, és papírokat töltögetni.
2013. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben személyesen megjelent gyerekről szó sincs (aki amúgy nem lehet lázas, hasmenéses pont a beiratkozás napján???)

2013. ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hát ez az,ha épp beteg lenne vagy bármi?Jó oké,most nekünk épp nem olyan nagy gond,mert nem beteg,meg én eltudok menni vele,annyi hogy apa nem fog tudni holnap jönni,mert direkt mára,emiatt kért egy kis kimenőt....hogy holnap hogy oldom meg hogy papirokat töltögessek meg a fiam után rohangáljak,fogalmam nincs....de majd megmondom nekik hogy akkor lehet utána menni ha hozni kellett őt is....
2013. ápr. 22. 11:56
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
4-es vok,a bölcsiben tartott oviba induló szülőin azt mondta az ovivezető,h azért kell vinni,h a gyerek már itt is ismerkedjen a leendő hellyel,óvónénikel.....szerintem jó duma,mit ismerkedik az a kis idő alatt,meg a tömegnyomor...nálunk sajna komoly túljelentkezések vannak (Kecskemét)sajna már itt is (bocsánat) pofára megy.....
2013. ápr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!