Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyereknek elmondanátok...

3 éves gyereknek elmondanátok hogy el fogják vinni a kutyátokat és köszönjön el tőle vagy csak el lopnátok míg alszik vagy nincs otthon?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 20. 07:15
 1/6 anonim válasza:
100%
a tiszta dolog a jobb! Mondjátok el neki, később kiderülne biztos nagyon megsértődne és sokáig nem hinne nektek. Úgyhogy én azt mondom, hogy mondjátok el neki! :)
2013. ápr. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az enyem 2 eves es 9 honapos..hat nem tudom. Nincs kutyank, de hogy imadna, azt biztos. (Nagyon szereti a kutyakat). Ha ilyen hamar kellene elveszitenie az borzaszto lenne, mert sokaig sirna utana, ez biztos. Azt hiszem, mondanam neki, hogy koszonjon el, de igazandibol szerintem nem fogna fel, hogy mit jelent, csak akkor, mikor tapasztalna, hogy naprol napra csak nem jon vissza a kutya.

Nagyon sokaig fogja keresni, bucsuzzon el tole. Vegyetek neki majd masik kutyat, de fel kell merni elotte, hogy rogton elfogadna e egy masik kutyat, vagy elutasitana. Ilyen kicsinel meg az is elofordulhat, hogy rogton potolhato egy masik kutyaval. Idosebb gyerek mar biztos azt mondana par honapig, hogy neki nem kell masik, csak azt hozd vissza.

2013. ápr. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Én azt mondanám neki h kiszökött a kapun ami nyitva maradt ... Szerintem nem kell 'megterheli' egy ilyen pici gyereket a búcsúzással...
2013. ápr. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem jobb az egyenes beszéd. Elmondani hova fog kerülni, (valami extra jó helyre remélem). Szerintem a gyerekek megérzik ha hazudsz nekik és ez nagyobb sérülést okoz mint az egyenes beszéd.
2013. ápr. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem had búcsúzzon el tőle. Mond el, hogy jó helye lesz.... lehet, hogy nem fogja megérteni csak mikor már nem lesz ott, de az is ugyanúgy meg fogja viselni, mintha csak ellopnátok....

Viszont akkor ne legyen ott amikor elviszik. Búcsúzzon el és vigxétek arrébbb.

Ha megkérdezhetem: miért/ hová viszitek a kutyát?

2013. ápr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkép magyarázd el neki mi történik és miért.Nagyon fontos mert ez olyan dolog az életében amit biztos nem felejt el gyorsan és nagyon szomorú lenne.Az én kislányom is rajongva szereti a kutyánkat nem tudnám tőle elszakitani mert biztos napokig sirna és keresné.Ugy kell ugy fekszik hogy,a kutyát szólitja.Jobb az őszinteség mert igy majd tudod neki mondani jól van a kutyus esetleg meglátogathatjátok érdeklődhetek a hogy,léte felől.Elég nagy már hogy,elmond neki az igazat.
2013. ápr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!