Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tudom megtanítani a...

Hogyan tudom megtanítani a lányomnak hogy gugolva pisiljen?

Figyelt kérdés

A szabadban nem tud/akar pisilni,hiába mondom/mutatom neki hogy csinálja!

Ma is szegénykém szólt hogy pisilnie kell,ki is vittem a játszóról de nem volt hajlandó pisilni. Kérte hogy hozzam a bilit.

Majd 1óráig tartogatta,végül beengedte a pelenkába.



2013. ápr. 22. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Mert a leírás alapján még kicsinek tűnik. Amíg meg kicsi, addig szerintem elég nehéz neki a guggolást és pisilést összehangolni.

Gyorsan rákerestem neten valami hasonló pózra, és lányom így tudott kint pisilni sokáig:

[link]

2013. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
3éves elmúlt,és ezt a pozitúrát is próbáltam már de semmi!:( Gugolni meg nem is hajlandó,szerintem nem is érti mit szeretnék tőle mert le akar ülni a földre.
2013. ápr. 22. 22:03
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
Lehet kapni eldobható papír bilit, vidd azt magaddal. Annál gusztustalanabb nincs, amikor egy gyerek az út szélen/fa mellett/játszótéri bokorban/akárhol neki áll pisilni. Ha ne, szobatiszta, adj ra pelenkat, ha szobatiszta vidd haza pisilni, ha épp "gyakorlos" vegyél neki papír bilit.
2013. ápr. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Szerintem semmi gusztustalan nincs abban ha egy gyerek a fa mögé pisil!

Az bezzeg tiszta gusztusos mikor a kutya a járda meg a játszótér közepére sz@rik! Az mindenkinek olyan természetes dolog,főleg a gazdájának aki ott is hagyja a végterméket! Meg mikor a sok "kulturált" levizeli a házsarkát!


Nem tudom van e gyereked,de nekem úgy tűnik nincs mert akkor nem írnál ilyeneket!


Hogy lehet hazarohanni a gyerekkel ha messze vagyunk otthonról? Egyébként meg írtam hogy van rajta pelenka,de visszatartotta mert még nem tudja hogyan kell pisilni ha nincs bili!

2013. ápr. 23. 11:05
 5/14 anonim ***** válasza:
10%
Van gyerekem. Sosem pisilt a bokorba. Mindig volt nálunk papír bili, amikor meg nem volt megbízhatóan szobatiszta. Nekem sokkal gusztustalanabb az, ha a gyerek oda pisil a jatszoterre, mint a kutyaszar, pedig az is ritka undorító.
2013. ápr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk egyformák de nem is ez volt a kérdésem,hogy a gyerek vagy a kutya sz@ra gusztustalanabb e!!! Én még soha nem láttam játszótéren pisilő gyereket,mert a szülő elviszi de nem rohan vele haza!

Ha nem tudsz érdemben a kérdésemre válaszolni inkább hagyjuk!


Csak kíváncsiság hogy a papírbili nem ázik szét a pisitől? Meg azt hová teszed utána? Az gusztusos ha pisisen/kakásan beledobod a kukába,vagy elteszed a táskába?

2013. ápr. 23. 11:32
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

A papirbili egy karton kulseju, belul nejlonos bili. Visz magaval az ember neki egy zacskot es hasznalat utan belecsomagolja, ugy dobja ki a kukaba. Ennyi.

[link]

420 forint/darab.

2013. ápr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

De komolyan, most valaki képes azt hinni, hogy a homokozó kellős közepébe pisilteti valaki a gyerekét?

Ilyen érdemben hasznos válaszokat nagyon "jó" kapni.


Kérdező, szerintem türelem, biztos menni fog előbb-utóbb valahogy, de az biztos, hogy a pelust levenném, nem is adnám rá, mert amíg az a lehetősége megvan, hogy végül abba pisilhessen, addig nem is fog máshová szívesen.

2013. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Praktikusnak tűnik,de ezzel csak az a gondom hogy nem hiszem hogy elbírja ha ráül a gyerek!

Mert a lányomnak a gugolással van problémája,ha meg összelapul alatta semmi haszna!


A másik meg hogy ezt sem lehet akárhol használni,ugyan úgy "szaladni" kell mint ha nem lenne. Nem hiszem hogy bárki jó szemmel nézné ha a bevásárlóközpont vagy a villamos közepén ráteszed a gyereket. A szabadba meg (szinte)senki nem visz ilyet,aki kulturált összeszedi a kakát.

2013. ápr. 23. 12:12
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Lányomnál az vált be, hogy látta más gyerek miként csinálja. Mondjuk könnyű dolgunk volt, mert két vele egykorú kislány unokatesója van, sokat voltak együtt, és tanultak egymástól.


Amúgy én meg attól kapok agybajt, hogy csak gyártjuk a szemetet, gyártjuk és gyártjuk. Ahelyett, hogy a bokor aljába becsurgatunk egy ici-pici gyerekpisikét, inkább vegyünk elő egy papírbilit, amit még zacskózzunk is be és dobjuk a sok-sok szemét közé, hogy még több legyen. Na mindegy.

Egyszer-egyszer jól jöhet, de hogy állandóan ezzel járkáljon az ember...



Kérdező, amúgy én is levenném a pelust! Ezt már nem ajánlanám fel lehetőségnek neki.

2013. ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!