Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használtok ilyesmi cipőt...

Használtok ilyesmi cipőt (vászon tépőzáras tornacipi)? Jó?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam nemsoká úgyis bejön a meleg idő és szandált veszek nekik, de addig is (vagy a kicsit hűvösebb nyári napokra, vagy amikor jól jönne egy zártabb lábbeli pl kirándulás a terepen)valami ilyet vennék nekik (3 évesek).

[link] prod? R=5&c=3&filter_size=all&st=PRODUCT&filter_cat=lany/lany-cipok

szerintetek? textil kívül-belül, hajlékony gumi talp, könnyű kis cipi


2013. ápr. 23. 10:38
 1/8 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 23. 10:39
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen,a kislányaimnak van hasonló. Már abba tepernek! Kicsit beleizzad a lábuk, ha órákon át rajtuk van,de egyébként tökéletes.
2013. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3 évesnek még bőven a bokafogós javasolt. Akkor is, ha lepontoztok...
2013. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előzővel. Semmiképpen nem vennék még ilyet. Semmi nem tartja a bokáját.
2013. ápr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1-2-3 évesen voltunk az ortopédián, biztos-ami biztos alapon, de soha semmi problémát nem találtak, teljesen egészségesek, nem kellett gyógycipő vagy egyéb dolog nekik sosem. Azért az ortopédus tanácsára stabil sarokkérgű, ám hajlékony talpú cipőt vettem nekik midig, harántemelő, supináló meg egyéb dolgok nélkül, mert azt mondta, semmi szükségük egyébre, szép egészséges lábfelépítésük van.

Gondoltam mivel a 3 éves státusz környékén, pár hónapja is ugyanezt mondták róluk, ezért már be merhetek vállalni nekik egy ilyesmi lábbelit.

Úgysem állandóan ezt hordanák, hanem heti néhányszor 1-2 órát, és csak amíg be nem jön a nagy meleg, mert akkor úgyis szandit veszek rájuk.

2013. ápr. 23. 12:14
 6/8 anonim ***** válasza:

én nem

3,5 éves a fiam,de én még bokafogóst adok rá

2013. ápr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 éves re én sem adnék ilyet. Nekünk is mondták a bokafogós cipőt, így én azt veszek neki.
2013. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én elég sokat költök cipőre.. harántemelős legyen, stb. Siesta párti vagyok.

De én is vettem egy ilyesmi tornacipőt a kisfiamnak a Deichmanba és szuperül kihasználtuk.. fillérekért. Pont a napokban vettem elő... még jó rá. és tegnap is abban volt a kertben. (az, hogy tavaly is jó volt rá és most is, ezen én is csodálkoztam :))


Továbbá tavaly nyáron esténként, hűvösebb száraz időben sokat használtuk.. telken, nyaraláskor stb..

2013. ápr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!