Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Konyhatündér kisgyermekes...

Konyhatündér kisgyermekes anyukák, milyen típusú tűzhelyt használtok?

Figyelt kérdés

Mivel allergiásak a gyermekeim, elhatároztam, hogy amit lehet, itthon készítek - sütemény, sőt kenyérsütéssel is próbálkoznék!

Azzal kezdem, hogy lecserélem, régi, még az előző lakótól örökölt gáztűzhelyünket, mert már a sütő része nemigen működik.

Tudnátok javasolni olyan tűzhely típust, ami jól bevállt. (Főzéshez és sütéshez is jó legyen és azt sem bánnám, ha energiatakarékos.Gáz, vagy a villany a jobb? )



2013. márc. 23. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk electrolux van , én nagyon szerettem a teteje villany a teteje , amin ilyen úgy nevezet kerámia lap van , nagyon jó :) Én szerettem azt az érintő képernyős lapot könnyebb takarítani ! Sokat takarítottunk meg ezzel !
2013. márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

nekem kerámialapos villanytűzhelyem van.

a sütő része légkeveréses, fölül érzékelős a kerámialap, tehát ha nincs rajta semmi vagy nagyon könnyű dolog van rajta akkor kikapcsol :)

sütikkel még próbálkozom, nehéz nekem még megtalálni az ideális beállításokat mert vagy 15 funkciója van, de a többi már megy :D

fél éve használom ezt

2013. márc. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

én semmi pénzért nem vennék villanytűzhelyet..! Nem csak azért, mert szerintem baromi sokat eszik áramból, hanemm ert ha áramszüneet van, akkor mi van? :)

Nekem gáztűzhelyem van, semmi extra, egyszerű Zanussi, de eddig akármit vettünk ebből a márkából mind bevállt!

A gáz számla úgy, h minden nap főzök (van, h egyszerre 3 gázrózsán is plussz sütés) és megy a fűtés is így sem éri el a 15 ezer ft-t! Míg villanytűzhelyet használtam néha olyan számlák jöttek, hogy csak néztem!

2013. márc. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Nekünk Teka márkájú indukciós főzőlapunk van, ami tudtommal a legkevesebb energiát fogyasztja. Fél liter víz kb. fél perc alatt felforr.

Hátránya, hogy csak mágnesezhető edényekkel működik, tehát akinek már olyan komplett edénykészlete van, ami nem jó hozzá, annak nem ajánlom.

Sütőnk önállóan beépíthető légkeveréses (az is Teka), az is pikk-pakk bemelegszik.

2013. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van.Imádom.Nagyon szépen süt.

Hőlégkeveréses stb.

De van itt leírás is róla,el tudod olvasni.

2013. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kombinált tűzhelyünk van, Gorenje. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Másfél évvel ezelőttig gáztűzhelyünk volt, képtelenség volt benne sütit sütni, az alja megégett, a belseje nyers volt. Ezzel a tűzhellyel eddig semmi nem égett oda.


Kenyeret kenyérsütővel sütöttem, nem próbáltam még sütővel.

2013. márc. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem elekromos van,mert nálunk nincs gáz

ha lenne,akkor olyat vennék,ami felül gázos,alul villany

most kerámialapos felül,az alsó része légkeveréses,grilles

a kerámialapossal nekem az a bajom,hogy ha túlmelegszik letilt,és kb negyed óra,amíg újra tudom használni.mondjuk ez akkor fordul elő,ha vendégeket várok,megy a sütő több óráig,meg mind a négy részen főzök,azt is sokáig.ezt nem bírja,pedig nem egy olcsó fajta

2013. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok-sok hasznos választ!
2013. márc. 25. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!