Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kivételeznek a gondozók...

Kivételeznek a gondozók nálatok a bölcsiben?

Figyelt kérdés
A lányom néhányszor pisilt, kakilt itthon wc-be, bilibe. Tegnap mondta a gondozó, hogy ma vigyek neki bugyit, leveszi róla a pelust, aztán meglátjuk. Ezt hallotta egy anyuka ma reggel, mondta, hogy az ő lánya is pisilt hétvégén a bilibe. Erre a gondozó mondta neki, hogy az jó, gyakoroljanak otthon. Meglepett, mert nekem ő ajánlotta, hogy majd figyeli, meg leveszi a pelust. Akkor a másik anyukának miért nem?
2013. ápr. 23. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy te máshogy adtad elő? Nálad nem csak hétvégén pisilt bilibe, hanem már többször. Lehet, hogy van különbség a két gyerkőc stílusában is. Nem tudom. Ugyanaz a saját gondozónénije mindkettőnek?


Nálunk csak egy nap vettem le a pelust a fiamról, ezt mondtam másnap reggel, és délután azzal fogadtak, hogy ők is levették már... csak néztem nagyokat.

Én nem vettem észre, hogy bárkivel is kivételeznének, legalábbis a saját gondozónénink a saját gyerekeivel nem.

2013. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az én lányom 2x kakilt, 2x pisilt bilibe, az a kislány meg 3x pisilt. És a másik kislány idősebb a lányomnál 4 hónappal. Csak furcsa, hogy neki akkor nem ajánlotta fel.
2013. ápr. 23. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy azért, mert nehéz lenne nekik egyszere 2-3 gyereket szobatisztaságra nevelni+ még figyelni a többire?

De ez csak egy tipp :-). Az oviban viszont kivételeznek.

2013. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lehet, hogy a te lányodról már többször vettek le száraz pelust, a másik kicsiről pedig még csak pisiset.
2013. ápr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok

na meg az is lehet, hogy a te lányod szólt a pisi előtt, a másik pedig a menetrend szerinti "pisiltetéskor" tudott egyelőre a wcbe/bibibe produkálni.

2013. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!