Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Míg a gyereketek oviban/bölcsi...

Míg a gyereketek oviban/bölcsiben van, mit csináltok? Mivel ütitek el a napot? Hányra mentek érte?

Figyelt kérdés
Természetesen nem azoknak szól a kérdés akik H-P-ig dolgoznak :)

2013. ápr. 10. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Majd júni 1-től megyek vissza dolgozni,de már beszoktatás van a bölcsibe,8-12-ig van most benn,jövőhéttől már délutánig.

Elviszem bölcsibe,hazafele bevásárolok,felsöpörtem ma és felmostam,épp várom hogy száradjon,addig pihenek,netezek.

Utána megfőzök majd megyek érte.

Ha benn lesz délutánig,akkorra már remélem szárad az idő,nagyon ültetni kellene a kertbe(bár már palántáztam).

2013. ápr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a kicsivel vagyok otthon, a nagyért ebéd után megyek az oviba.

A délelőtt általában eltelik hamar a házimunkával, vásárlással és a kisbaba etetésével, ellátásával.

2013. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Golan Trevize ***** válasza:
42%
Általában azt a gyereket veszik fel bölcsibe, akinek a szülei dolgoznak.
2013. ápr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiamért alvás és uzsonna után megyek az oviba, kb. 15 órára. Addig gőzerővel munkát keresek (eddig sikertelenül), közben házimunkával ütöm el az időt.
2013. ápr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Golen, a munka és az, hogy anyuka otthon van hétköznap kizárja egymást? :)


nekem ma szabadnapom van, ezért vagyok itthon. vasárnap melóztam egész nap ;)

2013. ápr. 10. 11:08
 6/9 Golan Trevize ***** válasza:
Nem zárja ki egymást, csak a kérdésedből nekem a te eseted jött le, de akkor bocsánat a félreértésért.
2013. ápr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
most szokik be a kicsi. Vásárlás, főzés, rakodás, mosás, takarítás, alvás után megyek érte, 3-ra. Ha ráérek, akkor tévé, net, és esedékes már az ablakpucolás, szekrényekben való elrakodás.
2013. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Három gyermekem van. 2 iskolás, egy óvodás.


Jelenleg még nem dolgozok.

A sulisok 7 után indulnak itthonról, az ovist fél 9-re viszem.

Hazajövök, mindent kitakarítok, felmosok, beágyazok, főzök, mosogatok, mosok. A szokásos dolgok.


Jó idő esetén délelőtt kert, virágoskert rendezés.


Pihenésképp netezek, olvasok, telefonálok néha egy-egy barátnőmmel.

Ha kell, elmegyek anyuhoz is körülnézni, kell-e segíteni.


Az ovis és egyik iskolásom fél 4-kor ér haza apával vagy velem, a legnagyobb 1 körül. Ebédelünk, tanulunk.


Van közös játék, néha játszótér, esténként futás, kerékpározás.


A fürdés 7 körül kezdődik, fél 10 körül alszanak el.

2013. ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én itthonról dolgozok. Sajnos sokszor még a házimunkára sem jut időm, ha a munkahelyre mindent elkészítek, míg a gyerek a bölcsibe van. Igaz már fél 4-re megyek érte.
2013. ápr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!