Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Május 1-én szokott még a...

Május 1-én szokott még a Városligetben tűzoltó autó lenni?

Figyelt kérdés

Fiam tűzoltó mániás, és olyan programra szeretnénk vinni, ahol pl. beülhet egy igazi tűzoltó autóba.

Mikor pici voltam (na az sem ma volt), emlékszem, hogy majáliskor mindig volt kint a ligetben tank, tűzoltó, rendőr stb.... és mindegyiket ki is lehetett próbálni, felülni stb.

Van még ilyen vajon? Ha esetleg nincs, akkor tudnátok-e olyan helyet mondani, ahol pl. beülhetne, vagy felvehetne egy sisakot?


2013. ápr. 25. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jujj, nagyon köszönöm!!!

Voltatok már ilyenen esetleg? A fiam még csak 3 éves, őt egyedül az autó meg a tűzoltó bácsik érdeklik :S, a többi felsorolt program inkább nagyobbaknak való.... vajon lesz itt autó is?

2013. ápr. 25. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)


Én is pont ezt akartam ajánlani, mint az előző/első válaszoló.

A mi városunkban múlt héten volt. Volt tűzoltóautó, amit meg lehetett mászni kívül, belül, létráról, lépcsőről...stb. Rendőrautó (régi, új, legújabb) + rendőr motor (vagy mi) is volt - szintén rá/bele lehetett ülni.

Ezeken kívül: kutyás bemutató (természetesen rendőrkutyák), és sok-sok fegyvert is ki lehetett próbálni, így az Apukák sem unatkoztak.

...és bográcsozás, kaja, pia :)


Jó mulatást!

2013. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2013. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat, mindkettőn ott leszünk, ez fix!

Köszönöm, mennek a zöld kezecskék!

2013. ápr. 26. 06:58
 6/8 anonim ***** válasza:
a városligetben pesten most szombaton lesz,és nem elsején.
2013. ápr. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi tegnap voltunk a tűzoltó napon a Városligetben. Igen, több tűzoltóautó is volt amibe be lehetett ülni, fel lehetett próbálni a sisakot, stb. Egy fiúnak biztos nagy élmény :-)
2013. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na, még egy tűzoltósat:

[link]

2013. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!