Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kistesó miatt viselkedik...

A kistesó miatt viselkedik így 20 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés
Amióta betöltötte a 20. hónapot, teljesen belebújt a kisördög. Dühkitörései vannak, nagyon nehezen telnek a napjaink. Nyárra várjuk a kistesót, de egyelőre még ugyanúgy felveszem, mindent ugyanúgy csinálok, mint eddig. Viszont ha apa is itthon van, akkor ugyanolyan, mint "régen", semmi hiszti, csapkodás. Apának eszik gyümölcsöt, nekem nem. Ha apa hazaér, akkor egy kis tünemény, rohan elé, ha én elmegyek bevásárolni, átnéz rajtam, amikor hazaérek. Sokat beszélgetek vele a kistesóról (pontosabban beszélek hozzá), rengeteget szeretgetem, és mindig elmondom, hogy mindig ugyanígy fogom szeretni.
2013. ápr. 28. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze,elképzelhető. Nem tudja még kezelni az érzelmeit, kicsi még. Érzi, hogy történni fog valami ami veled kapcsolatos, lehet hogy kicsit meg van ijedve, ezért inkább apához húz.
2013. ápr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!