Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Holnap megyunk vervetelre a 2...

Holnap megyunk vervetelre a 2 eves kisfiammal nem tudom hogy fogja viselni?

Figyelt kérdés
Mar elmondtam neki hogy hova megyunk es mit fognak csinalni ott csinalni picit tartok tolle hogy lesz nagy hiszti pici koraba 1x a korhazban 2 goromba nover lefogta mivel nem talaltak a venajat tartok tolle hogy eszebe jut majd.Remelem hogy itt nem lsz hasonlo eset allitolag sok vert fognak venni tapaszt is kell majd vennem a gyogyszertarban amit elozoleg hasznalni kell hogy ne fajjon annyira.Nem tudom meg mit tehetnek annak erdekeben hogy jobban felkeszuljon ra nem szeretnem jobban rontani az emlékeket sajnos emlékszik rá hogy mi tortent akkor.

2013. ápr. 29. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Lányom már 3 éves. kiskorában többször volt vérvétel neki. most utoljára áprilisban. nagyon jól viselte:-)ahogy kivették a tüt nem is sírt. írsz pár szót arról a tapaszról?mi az?nálunk fél évente kell mennie.
2013. ápr. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A félelmek többsége belőled indul ki, érzi, ha ideges vagy. Ne legyél. Jól csinálod. Készítsd fel, mi fog történni, hogy lehet lefogják, hogy fájni fog, de hamar elmúlik. Ennél többet nem tudsz tenni.
2013. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!