Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan, aki már engedi...

Van olyan, aki már engedi medencézni a kisgyerekét?

Figyelt kérdés

30 fok van, mint nyáron. Van itt olyan, aki már megengedi a medencét a gyereknek pancsolni? 3-5 év körülinek.

Köszönöm a válaszokat.


2013. ápr. 30. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem!Azért még annyira nagy meleg nincs.A szél is fúj,és a kis vizes bőrén még jobban érzi ezt.Könnyen megfázhat még!
2013. ápr. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk meleg a vIz, ezért igen.
2013. ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk csak felfújható nagy medencénk van, amit kútból (fúrt) töltünk fel. Ha napokig 30 fok felett van, akkor melegszik csak fel normális hőmérsékletűre, így mi mindig csak évzáró után tesszük ki a medencét, amikor már tartósan meleg van. Utána medencéznek csak a gyerekek. Számomra ez az idő még csalóka...

4, 10 és 13 éves gyerekeink vannak.

2013. ápr. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Felfújósra gondoltam én is.
2013. ápr. 30. 13:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem. Én idénre ilyen játékot vettem, ezzel csak locspocsolni lehet, de még ezt sem tenném ki.


[link]

2013. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Nekem már a múlt héten fürdött a 4 évesem, meleg vizet tettünk a medencébe. Az ég világon semmi baja.

Lehet lepontozni!

2013. ápr. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20 honaposom mar a multheten furdott szinten meleg vizben. Koszoni jol van :-)
2013. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim ma "csak" saraztak, de azt intenzíven, aztán le kellett őket zuhanyozni ott helyben a teraszon. Remélem nem fáznak meg. A medencét még én se veszem elő, főleg a szél miatt.
2013. ápr. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!