Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-3,5 fél éves gyerkőcnek...

3-3,5 fél éves gyerkőcnek mekkora medencét érdemes venni? Amiben csak ülni tud (30 centis viz max), vagy nagyobb, mélyebbet? (70 cm)

Figyelt kérdés

Tavaly a kis pancsolosat nem élvezte, bele sem ment, de s Balatont imádta.

Feleslegesen nem akarunk túl nagy medencét venni.



2013. máj. 2. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk 1,20cm átmérőjű van a 3,5 éves lányomnak, és jó félig szoktuk engedni neki. Ő nagyon szereti, sokszor belehasal, még éppen elfér benne keresztben. Én a nagyobbat még fölöslegesnek tartom, elég még neki ez a méret.
2013. máj. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyot vennék, abba én is bele tudok ülni mellé.
2013. máj. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekünk rendes, földbe süllyesztett 1,5m mély medencénk van.

fiam téli, mikor fél éves volt csak picit vittem be a legnagyobb melegekbe, talán 5x fél percet, de imádta :)

1,5 évesen úszógumival mentünk be.

2,5 éves már karúszó is elég volt neki, egész nap rajta volt és mikor kedvet kapott bement egyedül a vízbe (persze nem volt felügyelet nélkül, de nem mentem be vele mindig, csak kintről nézte)

ősszel már karúszó nélkül is bemerészkedett a szélénél, próbálkozott kapaszkodás nélkül fenn maradni, persze tanítottuk is úszni :)

2-3 hét múlva elég meleg lesz már a víz, újra kezdjük az úszás tanítást, kívácsi leszek :)

szerintem megéri nagyobbat venni, persze olyat amiben leér a lába, azért úgy sokkal biztonságosabb :)

2013. máj. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!