Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bárányhimlő mindenkinél...

Bárányhimlő mindenkinél nehézkes? Hogy zajlik le általában?

Figyelt kérdés
4 éves lányom gyorsan átlépte, viszont 2,5 éves lányomat eléggé megviseli :-( Láz, levert, étvágytalan, pedig ez már a 4. nap mióta megjelent az első pötty :-( Folyamatosan jönnek az újabb pöttyök is.
2013. máj. 2. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A második héten is jött a lányomnál pötty. Azt hittem, sosem lesz vége. Ő is volt lázas, nagyon levert, fél napokat ült az ölemben hozzámbújva, el sem lehetett mozdulni mellőle, éjjel sem aludt túl jól, volt, hogy nappal alig evett, vacsorára semmi sem kellett neki. Ez az első hétre volt jellemző. A második héten már jobb volt a helyzet, inkább az volt rossz, hogy nem vihettem gyerekek közé (az új pöttyök miatt). Az étvágya is csak lassan jött vissza, ahogy újra erőre kapott, többet mozgott. Még mindig van a testén pötty, ami száraz, de még nem esett le, de az étvágya is, hangulata is a régi. Alig tudom utolérni.
2013. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
úgy tudom, h aki másodjára kapja el a testvértől, annak rosszabb lesz, nehezebben bírja, és több pöttye is lesz. nálunk is így volt ez. a pox clin hab segített, h ne viszkessen annyira, ha elkezdett viszketni, rögtön bekentük, így aztán, nehezen, de átvészeltük!
2013. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!