Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 14 éves korban a bárányhimlő...

14 éves korban a bárányhimlő mindenkinél ennyire gáz? próbáltam mentholos hintőporral, cinkrázóval, fájdalom ellen aktilt meg cataflamot, viszketés ellen frenistil cseppet, de semmi. Kérlek! Egy kis segítséget?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy az orvosom erre azt mondta, ilyet még nem látott. szinte csak az arcomon jött ki, bár van a nyakamon és a kezemen is. fáj és nagyon viszket, rengeteg van belőle, nagyok, és egyszerűen mintha kezelhetetlenek lennének. undorító. soha nem volt semmi bőrhibám, most meg attól rettegek, hogy ezeknek a helye mind megmarad. egész éjjel nem aludtam, és nagyon félek. valaki aki esetleg átélte? vagy hasonló képpen járt?
2011. márc. 28. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Amit tanácsolok, az az hogy ne vakard. Én kb. 6 évesen kaptam el és egy helyen a szemöldökömnél még mindig látszódik. és már 21vagyok. Sajnos ez mindig gáz, nem csak 14évesen. de jobb hamarabb túl lenni rajta. utána már nem kaphatod el.
2011. márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudom, rendben, nem fogom vakarni. de ha orvos sem látott ilyet, akkor ez mi? remélem nem lesznek ebből később bör problémáim.
2011. márc. 28. 16:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg jegelni. Illetve az alsol nagyon jó bőrnyugtató és hámosító. Segít, hogy ne maradjanak hegek.

De ezektől nem fog hamarabb elmúlni.

2011. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 liter víz, fél kanál szódabikarbóna. Locsolgasd vele, akár többször is egy nap. De ne áztasd, csak locsolgasd. Az nyugtat.
2011. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

huhh én is 15 évesen voltam bárányhimlős de nekem volt jó sok helyen.

nekem a mentolos hintőpor bevált.

de tényleg NE vakard mert ottmarad a helye.

ha nem piszkálod akkor majd leszárad és nem lesz nyoma.

jobbulást!

2011. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi de jo fejek vagytok! :)

a szodabikarbonásat megprobálom, meg a többit is!

köszi tényleg. alsol-t mindenképp szerzek. köszi

2011. márc. 28. 16:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi (a gyerekeim, akik imádnak vakaródzni) kipróbáltuk a Pox Clint, azt ajánlották a gyógyszertárban, és tökre tetszett, hűsít, fertőtlenít és csökkenti a viszketést és a gyulladást is. K
2011. márc. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi

már kezdek jobban lenni.

kezd leszáradni az arcomrol. mais beszéltem orvosommal. azt mondta hogy nálam minden fordítva történt. amennyi az arcomon van, annyinak kellene az egész testemen lenni.

és amennyi a testemen van, annyinak kellene az arcomon lenni.

de mostmár kezdek belenyugodni.

2011. márc. 29. 18:49
 9/9 Varga Esztíí válasza:
Szia..Én kedd óta vagyok az.És én még fele annyit sem próbáltam..Nem tudom hogy bírom ki..Mert nagyon nem viszket,de viszont rettenetesen fáj.:/
2012. ápr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!