Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyáknapjára mit visztek a...

Anyáknapjára mit visztek a gondozónőnek, óvónőnek?

Figyelt kérdés

Nalunk kedvesek. Készitettek ajándékot, meg kaptunk virágot.

Szeretném viszonozni.


2013. máj. 4. 00:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2013. máj. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ez anyák napja. Ha szép volt a műsor akkor mindig csak megköszöntük szóban, de ennyi. Majd pedagógusnapon kapnak valamit, az az ő ünnepük.
2013. máj. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Miért kéne. Anyáknapja lesz nem a gondozónők napja.
2013. máj. 4. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedagógusnapra kapnak, meg nőnapra. Az anyák napja családi ünnep.
2013. máj. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is nagyon kedvesek, kaptunk virágot, meg ajándékot is.Gyönyörű 25 perces előadás volt, nem lehetett könnyű megtanítani velük. Elégedett vagyok az egész óvodával, vezetőstül, dajka nénistül.

Mégsem viszek nekik most semmit, ez anyák napja.

Ahogy előttem írták, nőnapra és pedagógusok napjára adunk mi is, máskor nem.

2013. máj. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ,majd év végén bucsuzoul kapnak ajándékot.
2013. máj. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyaknapjara anyának meg max nagymamanak, dednagymamanak es kereszt anyának szokás adni valamit, pedagógusnak nem. Június elso vasárnapja pedagógus nap, majd akkor vigyél nekik valami virágot.
2013. máj. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, ez úgy érzem a mi napunk anyukáké (szülőké) . Pedagógusnapra mindig viszünk egy szál virágot (2 gyerekem ovis így 3*2 embernek kell vinni, csokorjával nem bírnánk).

Meg karácsonyra szoktunk mindig vinni valami apróságot kis csomagot, amibe készítünk a gyerekekkel vmit (idén kis fa karácsonyfadíszt) meg teszünk bele egy jó minőségű csokit vagy kisebb bonbont.

Ennyi. ja és nem azért mert ez kötelező vagy "nyalásból" (volt itt egyszer egy ilyen kérdés hogy aki ajándékot visz az biztos nyalásból csinálja) hanem mert valóban szeretik a gyerekeimet és teljes megnyugvással hagyom ott őket reggelente és ezt nem tudom eléggé megköszönni nekik (sajnos elég parás vagyok etéren állandóan azon gondolkoztam eleinte mi lesz ha nem bánnak jól velük stb.:)))

2013. máj. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit az Anyáknapját az ember családon belül ünnepli,ugye nagymamát,dédit,anyukát köszöntjük fel,az óvónéniket pedagógus napon,karácsonykor és év végén szokás meglepni kis aprósággal.
2013. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmit. Anyák napja nem nekik szól. Nem illik.
2013. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!