Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lidl-es pelenka milyen?...

Lidl-es pelenka milyen? Melyik ismert márkához hasonló? Melyik jobb? A dm-es babylove vagy a lidl-s?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi már a második csimagot használjuk, nekünk bevált, éjszakára is. Talán a pampersre hasonlít, de vmivel vastagabb. Sajnos miután a kisfiam elérte a tíz kilót éjszakára már nem volt jó a babylove, de előtte csak azt használtam.
2013. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kacy9108 válasza:
Nekünk csak az aldi-s pelenka jött be, a mylove! Nagyon jó,nagyon szeretjük! Sosem szivárgott belőle semmi termés! :)
2013. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ment a kezecske:-)
2013. máj. 4. 15:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm a 2. kisfiánál ezt használja. Az elsőnél Liberot használt, de azt mondja, ez is épp olyan jó és sokkal olcsóbb.
2013. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2 féle Lidl-s van.

Mi most a Toujours-t használjuk, azt hiszem ez a drágább.

Nagyon jó, szuperül beszívja a székletet, pisit egyaránt, szerintem még a DM-estől is jobb, bár én azzal is meg vagyok elégedve.

2013. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nektek is ment a kezecske:-).
2013. máj. 4. 16:30
 7/11 anonim ***** válasza:
első gyereknél csak a Libero vált be, másodiknál már tök mindegy volt, amikor nagyobb volt, akkor használtam, ő vékony, hosszú baba volt, Toujours vagy mi a neve, bevált, DM-es kategória, csak a lidli közelebb van, úgyhogy áttértünk arra. De egyikkel sem volt gond.
2013. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a toujours nagyon jó minöségü,hasonlít a pampersre,vékony ,jó nedvszívó.
2013. máj. 6. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
2013. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aldis Mylove-szuper!!! Mi ezt és a pamperset használjuk, de csak azért, mert van sok kuponom, amivel jó áru a pempi.
2013. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!